Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger
Dangeris

"Dzisiaj bym go miał na hita hehehehe." - powie do Ciebie Twój wnuczek kiedy Ty będziesz miał 60-kilka lat :)

szkielet1990

JA w wieku 60 lat będę cały dzień na siłce.

Dangeris

Chciałbym to zobaczyć :P ale życzę powodzenia :P

Dangeris

A Bruce Lee prawdopodobnie (no chyba, że jesteś mistrzem krav magi lub jakiejś sztuki walki) miałby Ciebie na hita choćby teraz (gdyby żył rzecz jasna). Mięśnie i siłka to nie wszystko ;). Najlepszym przykładem jest Pudzian. Niby najsilniejszy na świecie a w MMA wcale taki kozak z niego nie jest.
Co do wieku to w końcu każdego rozłoży. Jeśli dużo siedzisz na siłce to w wieku 60 lat będziesz miał porozwalane stawy. Schwarz z pewnością ma z nimi problemy. Najlepszym sposobem na utrzymywanie porządnej sprawności fizycznej są moim zdaniem chińskie sztuki walki. Nie obciążają tak stawów a po kilku latach treningu dają praktyczne efekty. Dołóż do tego pływanie i biegi (raz na jakiś czas) i w wieku 60 lat będziesz miał niezłą formę. Sama siłka gówno Ci da.

Dentarg

Bruce Lee ma 160cm wzrostu.
Myślę, że nawet w czasach świetności nie miałby szans ze mną.

Dangeris

Hah... człowieku, naprawdę myślisz, że siła i wzrost jest czymś więcej niż doświadczenie, technika, szybkość i celność? Myślisz, że Bruce Lee nie potrafił zabić człowieka jednym ciosem? Myślisz, że mistrzowie sztuk walki walczą tak jak jest to pokazywane w filmach? Że niby skaczą i machają nóżkami? W starciu z takim gościem na śmierć i życie nie byłoby okładania się. Byłyby tylko kilka ciosy, w miejsca śmiertelne dla człowieka i tu wzrost ma niewiele go gadania. Na ulicy, jak nikt nie wsadzi Ci noża pod żebra, to tak, siłka i wzrost dużo Ci dadzą. Jeśli jednak masz walczyć z kimś na poziomie Bruce'a, człowieka który rozwijał w sobie techniki rozkładania przeciwnika na łopatki to nie jest to takie proste jak Ci się wydaje.

Dentarg

Jednak myślę, że taki Bruce Lee nie dał by mi rady.
Nawet by mi do głowy nie doskoczył.
A ja mając długie ręce zdjął bym go na hita.
Chudego łatwo załątwić.

Dangeris

H@H@H@H@H KILER KUR**WA.

Dangeris

Hahahaha

Koles, wygrales nagrode dla najwiekszego durnia FW w tym tygodniu :)

Dangeris

Ktoś ci zapłacił za tą tanią prowokację? Jak tak to ile?:)))

Don_Kina_Akcji

chlopaczek ma umysl tej malpy z avatara:))))buahahhahaah

peno

Obrażasz małpę:P

Don_Kina_Akcji

Troche to smutne ze dzisiejsze dzieciaki obrażają i jezdzą po takich legendach kina akcji jak Arni ,Sylwek ,Van Damme czy Dolph .A przecież na tych aktorach i filmach wychowało się dwa pokolenia -lata 80 i 90 .Pamietam jak z kuzynem i z wujem razem zasiadaliśmy przed telelwizorem i oglądalismy na Video takie nieśmiertelne klasyki jak Terminator ,Commando ,Rambo ,Cobra ,Krwawy Sport ,Cyborg ,The Punisher ,Ostry poker w małym tokio i wiele innych znakomitych klasyków .Skoda ze dzisiejsza młodzierz niedocenia filmów z tamtych lat a aktorów z tamych lat wyśmiewa ,a czasami nawet poniża .No nic ,jest jak jest .

bradock

Nie wszystkie małolaty tak mają (na Szczęście).
Yebać tych którym się to nie podoba - reszta będzie zachwycona, bo to dla nich jest to robione!:)))

Don_Kina_Akcji

No i jak oglądałeś najnowszy trailer Expendables 2 ?

bradock

ciota...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones