Arnold Vosloo

7,5
4 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Vosloo

BARDZO PODOBA MI SIĘ TEN FACET I MAM NADZIEJĘ ŻE ZAGRA JESZCZE NIEJEDNĄ FAJNA ROLE

użytkownik usunięty
HODIA

"BYŁ ŚWIETNĄ MUMIĄ"

ale to świetnie zabrzmiało xDD

HODIA

Niom w filmie Mumia fajnie zagrał :):) Bradzo go lubię :) Przed chwila miałam okazję zobaczyć go w filmie CZARODZIEJKI gdzie zagrał oczywiscie czarny charakter :):) Aa suuper zagrał w serialu Veritas własnie z tego serilu go polubiłam :)

Honey_19

Uwilebiam go:) A jako Imhotep był genialny:) i ten wredny uśmieszek;] ogladalam ten film kilkanascie razy;]

HODIA

tiaa świetnie zagrał i ten sexy uśmieszek w mumii ....mhmmmmmmm

użytkownik usunięty
Apotamkin

Jest wspaniałym aktorem ma czarujący, niesamowity uśmiech, spojrzenie wręcz zniewalające hihihi. Filmy z jego udziałem można oglągać bez konca :)(gra super czarne charaktery to fakt). Szkoda wielka że nie zobaczymy go w 3 cz. Mumi :(

HODIA

Ja tez mam taką nadzieję... Ten facet w roli mumii to genialna obsada:) Fajnie na niego popatrzeć :P Najlepiej mu na łyso :D Chyba nie chcę go oglądać w filmach nawiązujących do współczesności...

HODIA

No i proszę was, jeśli wiecie to powiedzcie mi co to jest : Revenge of the Mumy : The Ride ???

HODIA

Na zdjęciu wyszedł bardzo przeciętnie.W ,,Mumi" prezentuje się barrrrrdzo fajnie,przystojy- świetnie zagrana rola. U mnie ma 9;-)

HODIA

Jest the best to fakt!Jest świetnym aktorem.Widziałam go w wielu,wielu filmach i zawsze,ale to zawsze był cudowny bez względu,czy grał drania,czy kogokolwiek innego.Świetnie grał w "Odysseus Voyage to The Underworld"Odyseusza na youtube są fragmęty z tego filmu.

HODIA

Widziałam go tylko w filmie "Mumia", gdzie wypadł naprawdę świetnie:)

HODIA

Racja w mumi jest niczego sobie i ten złowieszczy ciemny, tajemniczy wzrok ,aż mnie ciarki przechodzą :)

Karola_018

Mnie tez ciarki przechodzą-to spojrzenie i mimika...grrr:)
Mówił ze wzorem dla niego był wielki Karloff.
W sumie udało się bo to jego najlepsza rola

HODIA

Wg mnie jeden z najprzystojniejszych aktorów jakich kiedykolwiek
sie pojawili-oprócz takich dziś juz legend jak paul newman,marlon brando..
Ideał faceta,kwintesencja męskości-przystojniak ale bez tego ''lukru''tzn.kolorowych koszuleczek,bransoletek czy nie daj Boze wystylizowanych wlosków!
Nie rozumiem jak mozna mylic go z Zanem(choc sa podobni),nie wiem byc moze to przez moja ''fotograficzną'' pamięc do twarzy..
Zane jest również super ale mimo to jest w nim cos co mnie odrzuca-pewnie wlasnie metroseksualny styl bycia

HODIA

aj Vosloo jest genialny w Mumii, nieźle sexi, a ten uśmieszek ;) strasznie mi się też podobał jak oglądałam Veritas, był moją ulubioną postacią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones