Arnold Vosloo

7,5
4 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Vosloo

macie racje rzeczyscie identyczny z billym zane

kozio1991

a już myślałam że tylko ja ich mylę;) faktycznie są identyczni

kozio1991

No naprawdę są do siebie bardzo podobni;)

Mia_Rose

jak mozna ich pomylic? tylko dlatego, ze zazwyczaj wlosow nie maja?
Vosloo ma bardziej agresywna twarz, moze troche spiczasta, a Zane to taki gogus.

uberzuber

TY ich rozróżniasz =/= każdy inny ich rozróżnia.

kozio1991

moim zdaniem podobieństwo jest zerowe o ile nie liczyć upodobania do wygolonej głowy

kozio1991

A moim zdaniem są bardzo podobni na pierwszy oka rzut.

kozio1991

Ja do dzisiaj myślałem, że to Zane grał w Mumii :O

Zemadar

A ja z kolei myślałem,że Zane grał w ,,Pociągu do piekła,,.I wówczas kiedy oglądałem ,,Pociąg do piekła,, nazwisko Arnold Vosloo było dla mnie nieznane.

kozio1991

nie wydaje mi się żeby byli w jakimś stopniu podobni, i zgadzam się ze stwierdzeniem że Zane to taki goguś ;)

pawel_b007

Ani trochę nie są podobni...

kozio1991

nie wiem gdzie to widzicie, ale do B. Zane, w ogóle nie jest podobny, natomiast jest podobny do Anthony'ego Valentine'a
http://www.filmweb.pl/person/Anthony+Valentine-45942
szczególnie porównując jego rolę w Mumii, z rolą Valentina gdy grał Barona DeBelleme w Robin Hoodzie

Dead_Joe

Muhaha doprawdy uderzające podobieństwo.

Dead_Joe

Muhaha doprawdy uderzające podobieństwo.

kozio1991

Pewnie będziecie się śmiać, ale ja, oglądając niegdyś "Mumię", byłem przekonany, że Imhotepa gra H.P. Baxxter ze Scootera...

Earthdiedscreaming

no to już miazga :D brawo za fantazję :D:D:D

Earthdiedscreaming

Wiesz... ja wybuchnęłam śmiechem, ale w sumie dlatego, że za pierwszym razem mi też, a później byłam bardzo zdziwiona, ze to jednak nie on ;D

kozio1991

Vosloo fajniejszy, ale fakt są podobni. Jak dla mnie to komplement w stronę Vosloo, bo jest starszy od Zane :)

kozio1991

A może są spokrewnieni, kto to może wiedzieć....

kozio1991

Wiesz do kogo jest podobny do tego policjanta z drogówki co często w Dzień dobry tvn jest konsultantem.Też łysy

kozio1991

Jak dla mnie to wypisz wymaluj Michael Keaton!

kozio1991

Oglądam teraz Bosch'a i z początku myślałem, że to Norm Macdonald.

kozio1991

Przez 23 lata myślałem, że to Zane był Imhotepem.
Dwadzieścia trzy lata.
W sensie do dziś.

kozio1991

Może trochę. Ja widzę też podobieństwo do Stuarta Wilsona (swego czasu taka wcześniejszą wersją filmowego Imhotepa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones