Artur Szpilka

4,2
129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Szpilka

Kilka dni temu Adam Kownacki zakończył karierę legendy i żywego pomnika wagi ciężkiej, polskiej hybrydy Mike'a Tysona i Roy'a Jonesa Jr., który pokonywał takich byłych miszczów jak Owen Beck, Jamael McCline, Danny Williams i Tomasz Adamek, pretendentów - Taras Bydenko, Brian Mino, Mike Mollo i prospektów - Gonzalo Omar Basile, David Saulsbery, Ramiz Hadziaganovic i Terrence Mamba. Artur Szpilka to wybitny pięściarz, legenda wagi ciężkiej, został prawie miszczem i nie wiele brakowało mu do pokonania Wildera, ale murzyn trafił go za szybko i odłączył mu prąd. Liczyłem na rewanż, bo Artur wygrywał wg mnie do czasu nokautu z Wilderem, ale Kownacki pokrzyżował mu te plany.

Krytykancki

Szpilka nie walczył z Williamsem.Kownacki nie pokazał prócz chęci zwycięstwa i zadawaniem serii ciosów nic więcej popełniał takie błędy jak zostawiał nogi z tyłu i wysuwał odsłoniętą szczękę ale wystarczyło na Szpilkę.

DoktorLejdo

Co nie zmienia faktu, że Szpila nadal jest bochaterem narodowym, do tej 9 rundy ogrywał Wildera jak chciał, ale jedna bąba Wildera przez nie uwagę odwróciła losy walki, ale Szpila na zawsze pozostanie mentalnym miszczem świata WBC. Mam nadzieję, że nie długo dojdzie do jego walki życia z Zimnochem.

Krytykancki

Szpilka vs i młody niepokonany niebezpieczny Brzeski na Polsa Boxing Night:)

DoktorLejdo

a kto to jest Brzeski? albo walka życia z Zimnochem albo rewanż z Kownackim, no może ewentualnie walka z Rekowskim

Krytykancki

Rekowski z emerytury dla Szpilki może wróci najlepiej dla Szpilki to walka z Zimnochem bo rewanż z Kownackim zakończy się KO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones