Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

Obejrzałem film "Kolekcjoner" i muszę powiedzieć, że podobna jest do Angeliny Jolie. Obie piękne ;-) Poza-tym Ashley to świetna i utalentowana aktorka.

użytkownik usunięty

Angeli oczywiście też niczego nie brakuje, jeśli chodzi o aktorzenie :D /

Moim zdaniem Ashley jest bardziej podobna do Charlize Theron.
Co do Jolie, niezbyt. Swoją drogą strasznie plastikowa jest ta Angelina.

Dartenius

A mi trochę przypomina Katherine Heigl:)

werkapl

moim zdaniem są baaardzo do siebie podobne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Popieram - do Theron podobna jest faktycznie. Ale nieco inny typ. Tez śliczna.

użytkownik usunięty
No_5

Jest podobna do tylu aktorek.. to tak jakby nie miała swojej osobowości... mnie przypomina też Charlie Theron , wczoraj widziałam film CZAS ZABIJANIA z Ashley.. i naprawdę póki nie przeczytałam obsady myślałam że to Charlize gra

Ashley podobna do Angeliny? Jakim cudem mozesz porownywac obie te aktorki? Co ty widzisz podobnego w Jolie, co przypomina choc troche "utalentowana" Ashley?..Obie te aktorki nie maja ze soba nic wspolnego, oprocz promowania filmow w h o l i ł u d z i e...

użytkownik usunięty
kawsar

A dlaczego NIE MOGĘ porównywać obu tych aktorek? Uważam, że obie są ładne i utalentowane, Judd ma podobne rysy twarzy do Jolie, a także i innych aktorek (co zauważyli przedpostowicze). Twierdzę, że obie mają właśnie ot co wspólnego. Tutaj nie potrzeba cudów, by wyrazić własną opinię. Pozdrawiam, _ K . . .

napisz mi w czym Angelina jest podobna do Ashley? w c z y m ? ? albo jeszcze lepiej, do innych aktorek? uzasadnij mi to


pozdrawiam Cię

użytkownik usunięty
kawsar

to nie jest forum o Agelinie Jolie, jeżeli chcesz JĄ prównywać do innych aktorek to odsyłam na agelina.jolie.filmweb.pl .Jeżeli chodzi o jej podobieństwo do Ashley Judd: uważam, że ma podobne rysy twarzy (kości policzkowe, ogólna aparycja od szyi w górę - przynajmniej w filmie "Kolekcjoner"). zresztą, to tylko MOJA opinia, tak samo jak inne osoby stwierdzają jej podobieństwo do innych aktorek. Pozdrawiam także Cię.

A kto napisal, ze rozchodzi mi sie glownie o angeline a nie Ashley?
Sam porownujesz film w ktorych ona grala do tych w wykonaniu "naszej" aktorki...
W jakim kolejkcjonerze? Prosze Cie, gdzie Ty widzisz podobienstwo?
Ashley ma niepowtarzalna urode i sposob bycia, takze zadna gwiazdeczka kina dalekiego zach. nie rowna sie wlasne z ta aktorka i
prosze Cie nie sugeruje sie innymi, tylko miej wlasne zdanie, bo caly czas podpierasz sie na wypowiedziach innych.

Ja Bardzo Lubie Ashley i Jestem Fanka Jej Urody i Talentu Ale Niestety Judd Jeszcze Nie Ma Swojego Sobowtóra Ani Tesz Zadna Aktorka Jeszcze Nie Jest Do Niej Podobna Chociaż Bardzo Bym Chciała Zeby Taka Aktorka Miala Swojego Sobowtóra..... :]

Dla mnie to trzy aktorki są do siebie bardzo podobne:
Angelina
Ashley
Charlize
Często nie wiem, która jest która, zwłaszcza Charlize i Ashley.
Najgorzej wypada Angelina, bo trochę przesadziła z silikonem w ustach;)

AniekaG

tak,Katherine Heigl,wczoraj oglądałam Serce nie sługo i często się zastanawiałam czy to na pewno nie Heigl tam gra ;-)

AniekaG

Tak szczerze, to w ogóle nie są podobne. Oczywiście jak dla mnie.
Angelina ma naturalne usta, widać to zarówno po jej bracie (który ma chyba jeszcze większe) i po jej biologicznej córce.

Gdyby odjąć dzikość Angeliny i zastąpić subtelnością Asley to może byłyby uznać je w pewnym sensie za podobne.

ani trochę. ja widzę podobieństwo do charlize theron, jak widziałem gorączkę z alem pacino to myślałem że tam gra właśnie charlize a tu jednak ashley judd. do angeliny nie jest podobna wogóle moim zdaniem. :)

Ja również widzę to podobieństwo z Angeliną Jolie :)) Mają coś w tych rysach buzi. Obie są równie piękne i utalentowane! Ale to chyba raczej Angie jest podobna do Ashley, a nie na odwrót ;)... w końcu to Angie jest młodsza :)! Nie zwracaj uwagi na tych znawców, którzy krytykują to, że je porównujesz.
Tylko, że oprócz tego ja nie widzę podobieństwa z Charlize! No nie wiem. Jakoś nie mogę tego uchwycić :).

Dziewczynka_bez_zapalek

No nie wiem czy tak podobna do Angie, ale jej uśmiech i śliczne oczy robią niesamowite wrażenie.

użytkownik usunięty

ja myślę że jest po prostu baaardzo ładna - podobnie jak dwie porównywane tutaj - Angelina i Charlize. I też myślę że jest jakieś podobieństwo- może nie takie żeby mylić, ale jest tak jakby ich "mieszanką" co tu dużo mówić -ot, 3 piękne aktorki :)

Nie kojarzę Charlize Theron w ogóle, ale jeśli można się wtrącić to z pewnością Ashley jest trochę podobna do Angeliny z twarzy, nie da się zaprzeczyć, z korzyścią dla "naszej" oczywiście! Co ciekawe Ashley na tym zdjęciu głównym przypomina mi bardziej Whitney Houston, aniżeli Angelinę Jolie, czy nawet samą siebie. Zwłaszcza te oczy, przyjrzyjcie się. Jakby ją trochę osmalić, to...

nie jest podobna ani do Charlize ani do Angeliny tylko do MONIKI BELUCCI

marajka

mi ona strasznie przypomina katherine heigl. Wg. na tym zdjęciu ! http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.spaceboos.com/Images/Ashley_Judd/i mages/Ashley_Judd_0010.jpg&imgrefurl=http://www.spaceboos.com/Images/Ashley_Judd /&usg=__P8SfHEAWCbZuVHB1RPrJnYR3AAU=&h=370&w=300&sz=82&hl=pl&start=0&zoom=1&tbni d=z-DdyEuj4QK5iM:&tbnh=175&tbnw=142&prev=/images%3Fq%3DAshley%2BJudd,%26um%3D1%2 6hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1 440%26bih%3D644%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=387&ei=pending&oei=TDomTc XBOoTwsgaG1vnjDA&esq=3&page=1&ndsp=22&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=66&ty=70

mezowos_4

Bo Ashley Wogóle BOSKO Wygląda w Blondzie :>
Ale Niestety Jusz Przestala Sie Farbować :(

jak dl amnie to jeśli juz, to do niej mogą byc podobne, np wlasnie ta heigl

Heh:) Wczoraj gdy oglądałam Kolekcjonera nie mogłam oprzeć się temu wrażeniu, że jest podobna do Jolie:0 Myślałam, że tylko mi się tak wydaje xD

Mnie się wydaje, że bardziej do Piotra Fronczewskiego. Szczególnie profil...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones