Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

to jedna z najpiekniejszych kobiet jakie widzialem,jest subtelna ladna ma wdziek i nie "sprzedaje sie" co dzis jest zadkoscia.Rozumiem ze nie jest na topie bo przeciez wiekrzosc glosuje na "niezle dupy" a nie na piekne kobiety,ale mam to gdzies:)

Pathryck

Ja Tesz Mam Gdzieś Te Niby SexDupy Typu "Doda" Wole Zdolne Kobiety Tryskajace Pałerem Talentem i Błyskiem w Oku :]

Boawista

doda? przecież to najbardziej antykobiece stworzenie jakie chodzi po polskiej scenie.

Pathryck

Zdecydowania jedna z najpiękniejszych aktorek. Tylko zastanawia mnie czemu tak szybko się starzeje, w Flypaper jest lekko po 40stce a bardzo mocno widać u niej oznaki starzenia niestety ;/

Pathryck

Ogladam na youtube przemowienie Laury Dern ( po tym jak otrzymala globa) i w jednym z ujec w trakcie przemowienia jest ujecie w ktorym suedzi sobie Sala Hayem a obok botoksowa lady . Zachodze w glowe kto to i normalnie je.łem na ryj gdy sie dowiedzialem ze to Ashley . To juz Meg Rayan predzej rozpoznam choc botoksu tez nie zalowala . Ald Ashley taką twarzą zamknela sobie droge do ciekawych rol bezpowrotnie . Piekno przegralo z botoksem przez nokaut .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones