Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Jak dziecko

użytkownik usunięty

Wygląda i gra jak niedorozwój...

momentami mam podobne odczucia.

użytkownik usunięty
Ruby_Angel

Tylko momentami ja tak cały czas o nim myślę takie małe ułomne dziecko (a przynajmniej tak wygląda)
przepraszam wszystkie fanki... Ashton po prostu tak wygląda ...
(może jak by nie jadł tyle sterydów to wyglądałby lepiej ale nie jestem tego taka pewna....)

straszna szkoda ze charlie sheen "wszedl w konflikt" z producentami bo na tego goscia nie moge patrzec a "two and a half men" byl jednym z moich ulubionych seriali
ashtona zdzierzylem tylko w efekcie motyla, ciezko nazwac to co on robi "graniem", "pajacowanie" to tez za duzo, adam sandler dobrze "pajacuje", po prostu nie wiem co on robi na ekranie, oprocz bycia synem tej tam bylej zony willisa

zgadzam się w 100 %.Ja inaczej to bez mózgu człowiek i jeszcze się dziwi,ze nie dostaje porządnych ról to niech najpierw udowodni,że nadaje się do ról poważnych,a nie nie wiadomo jakich.Beznadziejny człowiek nie lubię go i nigdy nie polubię kapa nie wiadomo jaka ,charakter zjeb_any ,a do jego życiia prywatnego,to wolę się nie wypowiadać ;/////

keyt9393

o ile się nie mylę to on nie jest synem a mężem byłej żony willisa ;p ale i tak się teraz rozwodzą więc jeden pies.

Ruby_Angel

zgadza się- mężem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones