Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

ale moim zdaniem on WCALE nie jest przystojny. nie rozumiem dlaczego tylu dziewczynom on się podoba. filmy z nim są przyjemne ale nie powalające. może poprostu nie mój typ -,-

wobiektywieswiata

każdy ma swój typ.gdybym miala byc szczera to ma taka urodę trochę dziecinną ale mi tam on sie podoba i to bardzo<3

wobiektywieswiata

Zgadzam się, dla mnie on nie jest przystojny, a o aktorstwie nie wspomnę. Czemu ma tak wysoką ocenę?

choosingmyconfessions

Dla mnie najprzystojniejszym aktorem jest np. Alain Delon. Facet nie dość, że ma twarz jak by mu ją Michał Anioł dłutem charatał (cytat ze Shreka 2 ha ha...), to jeszcze na dodatek jest cholernie twardy i męski (oczywiście z wyglądu). Kutcher rzeczywiście jest trochę dziecinny.

choosingmyconfessions

Otóż to! Strasznie się zdziwiłam, 8,1?! Okrutnie nieprzystojny i każdy film zepsuje.

wobiektywieswiata

Ashton z pewnością nie jest męski, ale jest śliczny. To słodki chłopiec pokroju Efrona. Ale muszę przyznać, że uwielbiam go oglądać :D

wobiektywieswiata

A jaki jest Twoj typ? :) tak z ciekawosci bo z tego co sie slyszy to masz troszke odmienny poglad jesli chodzi o "kuczera"

auxil

lubię niebieskie oczy :)

wobiektywieswiata

niby tylko detal, a juz w przedbiegach odpadam haha :P

auxil

nie u wszystkich lubię niebieskie oczy, ciemne też są fajne. ;)

wobiektywieswiata

a szaro-zielono niebieskie z lekka złota otoczka? ;D

auxil

jeszcze takich nie widziałam ale pewnie są ładne. ; P

wobiektywieswiata

ufff, chociaz cos lepszego posiadam niz Kuczer :P

wobiektywieswiata

Kutcher to błazen Hollywood.
On żadnego dobrego filmu nie miał :)
Ponadto wygląda jak Goofy i tak też się zachowuje.
Jak cymbał :)
W roli pacana jest genialny - bo nie musi nikogo udawać - jest po prostu sobą :D
Ocena zawyżona przez gimnazjalistki jak zawsze które uważają że GOOFY jest przystojny haha

cameron_baum

100% prawdy!

cameron_baum

Haha dobre!!! Wygląda jak niedoj*ebany Goofy, powinni go jeszcze raz wsadzić w du*pe i od nowa przeruchać ale to i tak nic nie da!!!

wojteksiwy757

W każdym filmie ciagle r*cha. Zgadzam sie w 100% to taki niedoje*any r*chajacy Goofy. xd

wobiektywieswiata

Mnie on również się nie podoba. Nie jest brzydki - bo powiedzmy szczerze, zapewne każdy z nas widział brzydsze osoby - ale to po prostu nie mój typ urody. Podoba mi się jego wzrost, ale w twarzy zdecydowanie brakuje mu "tego czegoś" A na wysoką ocenę wpłynęła zapewne "słodka buźka".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones