Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

Teraz widzę to jeszcze bardziej. Ludzie uważają ją za piękność, a dla mnie jest, że tak powiem taka sobie. Mogłabym podać w ciągu sekundy 10 ładniejszych aktorek.

smalldysia

Posty dziewczyn na temat uroku innych kobiet są SUBIEKTYWNE :)

użytkownik usunięty
PPWojtek

DOKŁADNIE

PPWojtek

Ocenianie czyjejś urody zawsze jest subiektywne, bez względu na płeć : ) Tak po prostu jest. Ocenianie mężczyzn przez kobiety też jest subiektywne. Oczywiście można mniej więcej obiektywnie stwierdzić, czy ktoś jest przystojny, ale czy ten ktoś mnie pociąga - to już co innego : )

PPWojtek

Co się komu podoba ale nie można powiedzieć,że jest brzydka.Tak samo o Bjork jedni powiedzą,że brzydka inni będą uważać ją za kanon piękna.Mnie Audrey urzekła rolą w filmie Amelia i bardzo mi się podoba (subiektywizm jest we wszystkim-więcej czy mniej ale niech nikt nie mówi,że jeśli kobieta oceni kobietę to jest w tym więcej subiektywizmu niż prawdy ) a reklama Chanel zachwyca,w końcu to tez taki 'mini'film.;)

smalldysia

Zgadzam się. :)

clanis

Moim zdaniem zdjęcie aktorki w tym serwisie jest beznadziejne mimo że ona sama jest bardzo ładna. Ten kto wstawił te zdjęcie chyba był pijany.

smalldysia

Do jasnej cholery! Dlaczego ludzie cały czas piszą tylko o urodzie aktorów i aktorek! "A ładna, a brzydka, on jest wstrętny, przystojny, ale ciacho!", czy ludziom na prawdę tak trudno pojąć różnicę między umiejętnościami aktorskimi a urodą? Na świecie istnieją ludzi ładni i brzydcy i nikt tego nie zmieni. Tylko to jest FILMweb, rozmawiamy tu o filmach i aktorach itd. To nie jest OCEN-URODE-AKTOROWweb. I nie mogę zrozumieć, czemu ludzie zaniżają oceny aktorom tylko dlatego, że urodą nie grzeszą.

Musiałam wylać swoją złość, bo dziś weszłam na kilkanaście profili aktorów i najnowsze tematy zazwyczaj związane były z urodą, a nie oceną umiejętności.

joostine

*naprawdę - zaraz się ktoś mnie czepnie o ortografię, przepraszam za pomyłkę

joostine

"Czepnie" to błąd ortograficzny, prawidłowa forma to "czepi" ;P
<tak, wiem, że to było specjalnie, ale po prostu musiałem to napisać ;)>

użytkownik usunięty
ponder

A najgorzej jak ktoś nie umie odmieniać końcówków ;)

tak jakoś mam, że jak się złoszczę to z tej złości nie umiem odmieniać końcówków ;) ale oj tam, oj tam bardziej liczy się treść
@ponder: słusznie zauważyłeś, że to specjalnie, ale i tak PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM za ten karygodny błąd, nawet specjalnie nie powinno się tak pisać :P

ponder

"czepnie" to blad fleksyjny a nie ortograficzny :p

smalldysia

Nie uważam ją za piękność, ale niewątpliwie jest charakterystyczna i potrafi zbudować klimat filmu swoimi rolami (patrz: Amelia, Bóg jest wielki, a ja malutka, i Coco)

smalldysia

A ja ją kocham i uważam , że jest prze piękna!!!!!!!!!

smalldysia

ja na przykład widziałem ją w Amelii ... byłem zachwycony. jak zobaczyłem ją poza Amelią... uznałem że jest szpetna, podobnie było przy drugim podejściu do Amelii... mam wrażenie (wrażenie! to opinia a nie fakt) że ludzie lubią jakby na popis, jak to bardzo są nietuzinkowi bo ją lubią, i znają jakiś jeszcze aktorów niż np. Angelina Jolie lub Bruce Willis... aktor potrzebuje czegoś więcej niż maniera w krzywej buźce, która jest cool bo się snobi.

Pozdrawiam (i bez urazy proszę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones