Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

Jak oglądam "Amelię" to odnoszę wrażenie, że jest ona podobna do Kazimiery Szczuki z "Najsłabszego ogniwa". Szczególnie widoczne wydaje mi się to w scenie, gdy Amelia w parku ściąga okulary przeciwsłoneczne, patrzy w kamerę i uśmiecha się. Jakby jeszcze Kazimiera Szczuka nie miała takiej nastroszonej fryzury to by były jeszcze bardziej podobne. A w każdym razie uśmiech mają moim zdaniem identyczny!

PIECDZIESIAT_8

No prooooosze cie :P Audrey i Kazia? No sorki ale ktos tu przegina....Szczuka to psychiczne i brzydkie drewno, natomiast Audrey Tautou to sliczna dziewuszka, ktora dodatkowo kapitalnie zagrala w Kodzie Da Vinci...pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
mscofield86

Kazia jest OK, "psychiczne drewno"? Hm, chyba jeszcze nie dorosłeś.

PIECDZIESIAT_8

też to zauważyłam :) Szczególnie w sposobie usmiechania sie są podobne. Bardzo lubię Audrey. Ma tyle ciepła i uroku w sobie.

PIECDZIESIAT_8

jak można wogóle porównywać te panie?są całkowitym przeciwieństwem szczuka to suka i do tego brzydka jak noc a audrey jest taka słodka i taka śliczna

fuckoff

dobrze prawisz ;)

PIECDZIESIAT_8

Może i coś w tym jest, tylko na szczęście to podobieństwo jest minimalne:) A tak poza tym to uważam ją za uroczą aktorkę, w Ameli była przecudowna:]

Hanss

Heh mi bardziej przypomina Audrey Hepburn

cardigan

Chyba z imienia.

PIECDZIESIAT_8

Nie no prosze przeciez nie ma tu nawet porównania Audrey jest poprostu urocza i prześliczna, ma tyle ciepła w sobie , a szczuka jest szpetna i ochydna;/

fibiana

Oczywiście, że są podobne.
Również to zauważyłam, nie tylko w Amelii.
Mają podobne rysy twarzy, a wszyscy ci, którzy wygłaszają teorię, że K. Szczuka jest ohydna (na dodatek przez "ch" - pokłon w stronę ortografii, dla zmniejszenia poziomu kompromitacji proponuję rozpocząć korzystanie z Firefoxa, który oferuje opcję automatycznego sprawdzania poprawności wpisywanych do przeglądarki słów) widać ślizgają się jedynie po powierzchni zjawisk i oceniają po pozorach; ciekawa jestem ilu z was obejrzało choć jeden program z cyklu Wydanie Drugie Poprawione czy jakikolwiek program z jej udziałem za wyłączeniem Najsłabszego Ogniwa (ale czego się tu spodziewać po maniakach telerutejniowych). Zresztą bulwersować się nie będę, bo jeszcze o trolling zostanę oskarżona.

Palkens

Popieram osobę nade mną ; ).
Też uwazam ,ze są podobne.
Niektórzy tego podobieństwa nie zauważaja ponieważ Kazimierę Szczuke i Audrey Tatou wiele różni : środowisko, w którym żyją,doświadczenie ,z pewnośćią charakter,poglądy.
Co do rysów twarzy i uśmiechu podobienstwo jest bardzo duże ;).
Poza tym każda z nich tylko gra swoją rolę zarówno Audrey jak i Kazimiera. ; )
Szczuka jest tzw ''twardą babką'' a Audrey tworzy wizerunek słodkiej lolity (moje spostrzeżenie ); ).
Nikt z nas nie wie jakie sa prywatnie. ;)
Mimo wszystko ciekawe ,że pomimo tylu różnic mają tak podobny uśmiech ciekawe z czego to wynika. ; )
No i skomentuje jeszcze wpis dot. szpetnej urody Kazimiery.
Niektórym wygodnie jest powiedzieć,że kobieta, która bywa irytująca
(przyznaje) i która nie czaruje urodą jest poprostu szpetna.
Otóż ja uważam,że jest całkiem interesująca z wyglądu.

Palkens

są podobne, a myślałam, że tylko ja to zauważyłam ;]

PIECDZIESIAT_8

Autorka tematu widać musi sobie zafundować korektę wzroku bo sama idea tego tematu jest poprostu beznadziejna. Spierać się o to czy może P.Szczuka ma podobny uśmiech do P.Tautou (bo generalnie nic podobnego nikt inny raczej nie spostrzega,ja próbowałem znalezc podobieństwo w usmiechu ale niestety). Pani Kazimiera Szczuka to ciekawa osoba która świetnie gra w serialu "Świat...",wszyscy pamiętamy ja jako Halinę Kipeską jednak w NICZYM tak naprawdę nie przypomina słodkiej Audrey. To dwie różne aktorki które posiadają umiejętności grania na róznym poziomie jak i inną urodę. W dodatku dzieli je wiek.
Dlatego proponuję zakończyć tę śmieszną dyskusję bo większych bzdur na temat Audrey Tautou dawno nie czytałem. Niedługo pewnie autorka zacznie się upierać że dostrzega też podobieństwo w wyglądzie Michaela Jacksona i Dody... ludzie dajcie spokój z takimi tematami.

gamos_360

"wszyscy pamiętamy ja jako Halinę Kipeską" - o rany.
Jest chyba różnica między Marzena Kipiel-Sztuką a Kazimierą Szczuką.
Toż to kompromitacja jakaś.

PIECDZIESIAT_8

usta mają nieco podobne a ten post jest za krótki heh więc nie wiem co napisać, nie lubię feministek bo są sterowane przez facetów i szkodzą płci pięknej :)

PIECDZIESIAT_8

Zgadza się, są bardzo podobne, jak ktoś mówi że nie to podejrzewam, że kieruje się tylko sympatią do Audrey i jakimś urazem do Szczuki. Bo podobieństwu rysów twarzy nie da się zaprzeczyć;)

PIECDZIESIAT_8

haha, rozśmieszyłeś mnie chłopcze tym uroczym komentarzem :]

PIECDZIESIAT_8

pewne podobieństwo jest, ale Audrey ma delikatniejsze rysy twarzy

użytkownik usunięty
GG06

Rozwalił mnie komentarz, a raczej długi wywód na temat braku podobieństwa Audrey z Haliną Kiepską. Miałoby to jakikolwiek sens, gdyby w temacie chodziło o Sztukę, a nie Szczukę. Autorka tematu napisała nawet o 'Najsłabszym ogniwie', więc zanim wystawisz komuś 'fachową' dniagnozę o konieczności noszenia okularów, może sam sprawdź czy ich nie potrzebujesz.

PIECDZIESIAT_8

oglądałem filmy z Audrey (Amelia, Bog jest wielki, a ja malutka, Kod da vinchi) i każdej z ról nie przypomina mi Kazi...jeśli już kogokolwiek, to Katarzynę Cichopek

emotks

Ooo Kasię też przypomina, ale jednak faktycznie ma w sobie coś z Kazi. Nie da się ukryć, tzn moim zdaniem;)

PIECDZIESIAT_8

w kodzie da vinci jako Sophie była świetna.
mi osobiście w Amelii też bardzo się podobała ;)

PIECDZIESIAT_8

hah, teraz to samo sobie pomyślałam, ale być może tylko na zdjęciu, jest bardzo ładna aktorką ^^

PIECDZIESIAT_8

jest ona podobna do Kazimiery Szczuki z "Najsłabszego ogniwa"


boże, współczuję pani kazi. kobieta się produkuje, pisze dobre felietony, a dla niektórych jest po prostu prowadzącą teleturnieju z przed xxxx lat

użytkownik usunięty
kickyourdaddy

'Boże', spójrz na datę napisania tego tematu przez autorkę, wtedy przecież 'Najsłabsze ogniwo' narobiło właśnie szumu wokół p. Kazimiery i to ono głównie ją rozsławiło. Ciekawe czy byłaby tak znana gdyby nie ten teleturniej? Nie. Poza tym głównie z tym jest kojarzona.
Czy naprawdę sądzisz, że ktoś wiedziałby o kogo chodzi (i to jeszcze w czasie opublikowania tematu) gdyby autorka napisała 'jest ona podobna do Kazimiery Szczuki, która napisała felieton pod tytułem 'X' w x numerze pisma 'X'?

użytkownik usunięty

Jest rzeczywiście trochę podobna do Szczuki i Cichopek. Ale mi też przypomina Gardias-Skórę z TVN.

użytkownik usunięty
PIECDZIESIAT_8

Witam
Znalazłem fotki, które prezentują obydwie panie. Starałem się dobrać tak aby fryzura była w miarę taka sama a profil zdjęcia ten sam. Oto one:
http://www.dailymakeover.com/appImages/galleryImages/all_womens_looks/Audrey_Tau tou+April_06_2009.jpg
http://www.feminoteka.pl/images/articles/kazia_szczuka1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_t4yocv9pcjw/R4fYDrFI-sI/AAAAAAAAMi8/Utde25fJsRs/s400/a udrey1.jpg
Celowo dałem 3 fotki. Ciekawe czy każdy tak od razu zauważy różnice, a może podobieństwa ;-)
Pozdrawiam

Szczerze mówiąc, patrząc na dwa pierwsze zdjęcia to Szczuka jest ładniejsza ^^ Ma urodę bardziej dojrzałą, wygląda jak kobieta przy czym Audrey często wygląda jak dziewczynka (a na tych zdjęciach do tego nie najpiękniejsza;) )

PIECDZIESIAT_8

haha są bardzo podobne :) niestety... bo Audrey jest bardzo ok. Ale na szczęście jest ładniejsza.

PIECDZIESIAT_8

Jak ten temat przeczytałam pierwszy raz to stwierdziałam, że to idiotyzm, ale przeglądnęłam kilka zdjęć szczuki i wydaje mi sie, że jednak są podobne. Tylko, że Audrey ma w sobie coś takiego oryginalenego.

PIECDZIESIAT_8

jak można porównywac diabła z aniołem?? oczywiście Audrey to anioł:P:D

marta_34

Przede wszystkim to muszę stwierdzić , że poziom naszym panów jest blisko 0 :)
Jeśli macie coś do feministek to ja wam coś powiem...ONE TEŻ MAJĄ COŚ DO WAS :)
A co do Audrey i Kazimiery to...bardzo podobne są ale faktycznie Audrey bardziej ,,niewinna i anielska''

PIECDZIESIAT_8

Ale pojechałeś haha:))

PIECDZIESIAT_8

Kazimiera to oziębła SUCZ i do tego feministka, no strach się bać, można nią dzieci straszyć :D

PPWojtek

I żeby nie było to jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet, nie jestem tym strasznym męskim szowinistom!!
Więcej etatów w kwiaciarniach i sklepach dla mężczyzn a kobiety upychać do kopalni!!
I na wojne też, niech każdy facet walczy ramię w ramię ze swoją dziewczyną u boku

PPWojtek

ekhm... pomijając stwierdzenie "swoją" to gdzieś w oddali widzę Izraelitki w mundurach... a może to tylko fatamorgana...

PIECDZIESIAT_8

Kazimiera na Premiera!

PIECDZIESIAT_8

Hmm, faktycznie są podobne : ) Może nie bardzo, ale pewne podobieństwo też widzę.
Dziwi mnie, że ludzie nie rozróżniają wizerunku prywatnego od zawodowego. Nie oceniam pani Kazimiery, bo nie jestem jakoś zbytnio nią zainteresowana, niemniej wiadomo przecież, że to jak się zachowywała w jakimś tam teleturnieju x lat temu było w 100% wyreżyserowane. Wystarczy obejrzeć inne wersje językowe - ja kiedyś przerzucając kanały trafiłam bodajże na jakąś angielską wersję i prowadzący (bądź prowadząca, nie pamiętam) zachowywał się tak samo. I pomijam już zupełnie fakt, że kobieta robi inne rzeczy niż prowadzenie teleturnieju, bo wiadomo, że to było później.

parapluie89

ludzie - przecież nikt nie porównuje ich osobowości tylko wygląd zewnętrzny i ja się zgadzam - maja podobne usta. obie mają wysuniętą górną wargę... jest to piękne u Audrey... podobnie ma zresztą Liv Tyler

użytkownik usunięty
PIECDZIESIAT_8

Obejrzyjcie "Po prostu razem". Audrey z krótkimi włoskami w niektórych ujęciach do złudzenia przypomina panią Kazimierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones