Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

Wciąż taka sama.

użytkownik usunięty

Tautou popadła w syndrom, który od kilku lat dotyka samego Ala Pacino. Mianowicie, tak jak Al gra pozornie ułożonych, nerwowych narwańców, tak Francuzka słodkie dziewcze w ckliwych francusjich popierdółkach, których w rok pózniej nikt już nie pamięta. Marnuje swój potencjał, to pewne...

Wydaje mi się to bzdurne co opowiadasz. Ja pamiętam wszystkie jej role w filmach które obejrzałam. Jest charakterystyczna - Al Pacino również.

alexin

Bardzo lubię te "ckliwe francuskie popierdółki" [zapamietam sobie to kreslenie :)]. Lubie ją w takich rolach idealnie sie do tego nadaje. W Kodzie Davinci mnie nie przekonała.

jamesbond007

Ale jak wspaniale grała w Amelii, której chyba pierdółką nazwać nie można

Renia234

Hm... ogólnie "Kod Da Vinci" był filmem bardzo słabym, więc raczej nie miała się czym popisać (tylko sir Ian McKellen mnie w tym filmie przekonał). Jest jeszcze młoda, więc póki co ma szansę zerwać ze swoim wizerunkiem "francuskiej popierdółki" (swoją drogą świetne określenie). Pozdrawiam:)

alexin

Świetne są takie role w jakich Ona gra;P Audrey T. Doskonale się odnalazła, zarówno w Amelii(chociaż nie kłamiąc - kocham ten film;) ), jak i w innych rolach (Un long dimanche de fiançailles).

no nie wiem, czy w "kocha, nie kocha" można ją nazwać słodkim dziewczęciem (;

manowce

A ja ją lubię. Pokochałam ją w Amelii, ale w późniejszych (głownie) komediach jest równie urzekająca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones