Audrey Tautou

Audrey Justine Tautou

8,3
8 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Tautou

moim zdaniem duzo lepiej jej w długich włosach!!
a waszym zdaniem??

Gimekiss

A moim zdaniem ta młoda dziewczyna ma tak niesamowitą urodę, że nawet, gdyby musiała ogolić się na łyso, mężczyźni topiliby się pod jej wzrokiem równie mocno. :)

enka_2

cos jak natalie portman, ona dobrze wygladala nawet wtedy, kiedy musiala zgolic wlosy do V jak vendetta :-)

Gimekiss

Moim zdaniem urodą każdej dziewczyny są włosy. Może to głupio brzmi. Ja posiadam do pasa ale zamierzam zapuszczać. A co do Audrey to ładnie miała zrobione w "Kodzie da Vinci"

Gimly

Uwilbiam AUNDREY ) JEST CUDOWNA ALE MASZ RACJE ŻE ŁADNIEJ JEJ W DŁUGICH WŁOSACH.GDY ZOBACZYŁAM ŻE SIĘ OPCIEŁA TO SIĘ ZAŁAMAŁAM .MAM NADZIEJ ŻE JEJ SZYBKO ODROSNĄ :p

użytkownik usunięty
Sophi_2

Na tym obecnym zdjęciu ma fajną fryzurę :)

Gimekiss

W "Kodzie da Vinci" wyglądała fantastycznie. Powinna taką fryzurę nosić, imho.

Pozdro

pete_stan

No właśnie:) To zdjęcie jest o niebo lepsze:) W długich włosach wygląda jak boginka:) A w "Kodzie da Vinci" to, przyznam rację, wyglądała super:)

Gimekiss

Ja ją wolę z krótszymi. Owszem, wygląda ładnie, ale nie najładniej.

cyzia_frey

W czerwcowym Elle piszą o tym, że została twarzą Chanel No.5. Wygląda tam świetnie.

cyzia_frey

wolę ją z długimi włosami W Kodzie da Vinci zagrała świetnie

pete96

fajne ma włosy w reklamie Chanel

http://www.youtube.com/watch?v=p-ngh-9eeMo

yunazz

a jeszcze lepsze w 1 części Coco avant Chanel

Gimekiss

Jak dla mnie w Amelii wyglądała świetnie.

użytkownik usunięty
sylenion

Jak dla mnie ona jest tak śliczna, że i na łyso i w irokezie wyglądałaby najpiękniej na świecie:-D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones