Bai Ling

6,9
2 386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bai Ling
bobzong

Tak już ludzie z małą wagą mają. Sam znałem parę osób które szczupłe nie wyglądały na swoje lata

bobzong

Nie mogłem w to uwierzyć jak to zobaczyłem.

EL_21

SZok, ogromny szok :o

RaaaD

Ja nie wiem jak ona to robi... chyba zywi sie kwasem botulinowym.
A tak powaznie to azjaci chyba w genach maja lepsza tolerancje na 'czas'... w sumie maja wiecej tkanku tluszczowej na twarzy.

bobzong

Też byłem w szoku, ale w sumie po drobnych kobietach mniej widać upływ czasu, zwłaszcza azjatkach. Na dodatek ona jest dosyć dziana więc stać ją żeby się utrzymać w takim stanie.

bobzong

Konserwacja

giovanni50

Raz że plastyka robi swoje, po drugie za Chiny Ludowe europejczyk nie zgadnie dokładnie wieku Azjaty, pracowałem 5 lat z Koreańczykami, jeden taki Choi wyglądał na 54- 56 lat a okazało się że ma 69 lat, a werwy pełen. Po drugie u nich podstawą są owoce morza, ryż, glony i różne takie rzeczy po których natychmiast chce się wymiotować, a u nich to jest pycha. Poczęstowali nas ichnymi landrynkami, wyglądały jak nasze, ale w smaku zero cukru i tylko glony z mułem, jakby stare małże i przeleżały tran. Koleżanka od razu poleciała do rygi. Co ciekawsze to wiadomo że jedzą psy, w szpitalach na różne dolegliwości je przyrządzają bo szybciej się zdrowieją, a w Polsce są tylko leki i zatruwanie organizmu- według nich. Kiedy wytłumaczyłem mu że u nas (nie wszędzie) w szpitalach podawało się rosół gołębia to spojrzał na mnie jak na idiotę i powiedział że to chore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones