Bai Ling

6,9
2 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bai Ling

sprawia, że sie fajnie prezentuje. czesto, kiedy ogladam film z nia w jednej z ról mam wrazenie jakby jej twarz była animowana... ogolnie lubie ta aktorke...

martinesek1

Charakterystyczne i fajne to ona ma cycki... :D trzoszkę przy małem ale te sutki to mógłbym ssać godzinami, tylko po to z nią te gnioty oglądam bo w większości filmów w scenach erotycznych gra :D takie małe zboczenie;p

Mateo_SF

Nie uśmiech, inne atrybuty przyciągające uwagę, znacznie bardziej charakterystyczne. Ujrzawszy je po raz pierwszy przecierasz oczy ze zdumienia sądząc, że to fatamorgana. Po chwili dociera do ciebie, że nie przebywasz na pustyni, a to, co aktualnie widzisz jest absolutną prawdą. Nieprawdopodobnie piękną prawdą. Brodawki sutkowe niezwykłe, w końcu Azjatka, budzące podziw i respekt jednocześnie. Pieszczoty z pewnością muszą być wnikliwe inaczej Ona będzie czuła srogi zawód. A gdy przyzwoli na założenie obroży na swoją szyję, wówczas należy niezwłocznie podziękować Niebiosom, bo oto mamy do czynienia z kobietą niepospolitą w sferze seksualnej. Wprawdzie wtedy szybko okaże się, że czarny z niej anioł, ale anioł pozostanie aniołem i tylko to ma jakiekolwiek znaczenie. Nie wydaje się żeby była potulną anielicą. Raczej naughty girl.

Aktorką niesamowitą nie jest. Mimo wszystko ze względu na swoją egzotyczną urodę może stanowić ozdobę niejednego filmu. I jak widać nie narzeka na brak propozycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones