Barbara Bursztynowicz

Barbara Rabczak

5,4
521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Bursztynowicz

Aktorka szalenie niedoceniana, mogłaby z palcem w ..... zrobić kariere w hollywood, a tak to marnuje się w klanach i innych badziewiach xD. Z tą urodą (rotfl) mogłąby spokojnie zdobyć kazdą wazną rolę, jej gra aktorska jest tak naturalna, ze nieraz sobie myślę czy seriale w ktorych gra to nie big brothery jakieś xD

Pawuloniasty

Mam podobne odczucia co do niej. To faktycznie niezła aktorka (może bez przesady z tym Hollywood), ale KLANEM przykleiła sobie łatę na zawsze. Do tego dziobie jakieś reklamy... Szkoda!

Kerouac

z CAŁYM SZACUNKIEM...
GDYBY BYŁA DOBRĄ AKTORKĄ TO BY SIĘ NIE DAŁA ZASZUFLADKOWAĆ.

Lukasz7890

Możesz wytłumaczyć w jakim kontekście miałeś na myśli słowo zaszufladkować ? Być może chodzi Ci o rolę w tym polskim tasiemcu (Klan oczywiście mam na myśli).

sensual

Jak to jak wsadziła małego paluszka u ręki do szuflady i fru! trzasnęła. I tak jest zaszufladkowana :P.

Pawuloniasty

OKeyyy...thx za odp xD

Pawuloniasty

To świetna aktorka , niestety nie dane jej było zagrać w czymś ambitnym w czym stanowilaby pierwszy plan .

Pawuloniasty

Klan gdy wchodził na ekrany był hitem A główni bohaterowie gwiazdami których zobaczenie na ulicy było czymś nie do opisania . Czas ochòw i achòw minął a potem stał się zwykłym mdłym tasiemcem . Jedynie Jan Wieczorkowski nie bał się zrezygnować z pracy i dobrze mu to zrobiło . Z drugiej strony fajnie jest grać sobie 20 l w serialu jak na etacie za relatywnie przyzwoitą sumę jak na polskie warunki i każe jakie dostają aktorzy teatralni( 1.500-2.500) .

maciekb80

Każe = gaże

Pawuloniasty

Na polskim rynku granie w serialu przez 2p lat to błogosławieństwo . Bo zawód to nie pewny A tu masz etat jak w modzie na sukces

Pawuloniasty

ROTFL???
Co to za skrót?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones