Barbara Kałużna

Barbara Maria Kałużna

7,7
1 520 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kałużna

tych reklam Laysów dosołwnie nie da się słuchac. chce miec sexowny głos a gada tak jakby ją ktoś za jaja ciagnął. jakby sie za chwile miala zes...ć na różowo...

cykutia

drogi przedmówco
po pierwsze nieładnie tak pisać o ładnej i zdolnej aktorce
a po drugie -jest kobietą i pisać cyt. ,,gada tak jakby ją ktoś za jaja ciagnął,,
nie wypada i nie przystoi dżentelmenowi
........................................................................
tobie głos pani Basi może się nie podobać
ale tysiące widzów kocha ten głos i jej posiadaczkę

koniczynek4

właśnie - bardzo fajna barwa głosu a i właścicielka niczego sobie

cykutia

Popieram. Tak mnie wkurza ten jej głos że aż byłem ciekawy co się o tym pisze. Nawet nie wiedziałem jak się nazywa i dziś ją trafiłem w doręczycielu. Nienawidzę jej głosu.....

nokash

a innych tak wkurza ten jej głos ,że dostaje liczne role w teatrze radiowym,sprawdza się doskonale jako lektorka czy choćby w dubbingu -poza tym ma tak okropny głos,że jest w kilku bankach głosów w studiach nagrań radiowych i telewizyjnych
zawiść i głupota przemawia przez Ciebie a nie próba oceny pani Basi

koniczynek4

Nikogo nie próbuje oceniać to raz. Dwa nie jestem żadnym znawcą. Trzy nie obrażaj mnie bo ja Ciebie nie obrażam. Pani B.K. szczerze gratuluję kariery i życzę powodzenia co nie zmienia faktu że jej głos mnie strasznie irytuje i nie lubię go słuchać. Takie jest moje zdanie. Mam prawo je wyrażać co robię nikogo przy okazji obrażając. Nikt się z moim zdaniem nie musi zgadzać. Polecam czytanie ze zrozumieniem a nie ponoszenie się emocjami. To także do kolegi poniżej.

nokash

To wytłumacz Twoje popieram dla założyciela dyskusji i jego stylu wypowiedzi

piopio

Nie rozumiem twojego posta. Szczerze.

nokash

To proste Piszesz "Trzy nie obrażaj mnie bo ja Ciebie nie obrażam" a wcześniej "Popieram" kogoś kto pisze "... jakby sie za chwile miala zes...ć na różowo..." i "... jakby ją ktoś za jaja ciągnął." Jeśli wymagasz od kogoś kultury i dobrych obyczajów w kontaktach to konsekwentnie stosuj to do wszystkich i nie popieraj prostactwa i grubiaństwa

nokash

a ja nienawidzę takich beznadziejnych ,,znawców,, głosów aktorów
Basia gra bardzo dużo ostatnio w dubbingu
ciekawe jakby to zrobiła gdyby miała beznadziejny głos
co ?

Maciekinoman

ma straszny głos, ogladam ja w pierszej miłosci - pierwszy sezon - DRAMAT, jej sie nie da słuchac

Joasia

nie mam pojęcia co takiego się nie podoba Tobie w głosie pani Basi
nam panom podoba się bardzo...
faktem jest ,że gdyby miała taki głos jak myślisz Joasiu z pewnością nie byłaby tak często zapraszana do teatru w radiu, nagrywania audiobooków w tym dla dzieci czy też nie dostawała by tylu ról w dubbingu
ale podobno kobiety częściej są zadrosne o inne kobiety niż my mężczyżni

mariuszhm

hehe, no nie sadze abym była zazdrosna i nie wiem dlaczego akurat o nią ;) żadna inna aktorka nie działa na mnie tak źle, a głosy kilku wręcz uwielbiam :)

Joasia

ale ja dalej nie wiem co ci się nie podoba w głosie tej bardzo sympatycznej i do tego ładnej aktorki ?
może mnie oświecisz i napiszesz co takiego złego jest w głosie pani Basi ?
jestem bardzo ciekaw....

mariuszhm

http://www.ipla.tv/Pierwsza-milosc-odcinek-87/vod-27228 proszę ;) poza tym strasznie gra - no nie moge na to patrzeć ;) ale każdy ma inny gust i na pewno Pan nie lubi wielu aktorek/aktorów których ja uwielbiam :)

Joasia

och pani Joasiu
Pierwsza Miłość i rola Agnieszki nie była taka łatwa
przecież jej bohaterka zabija dziadka jej adoptowanego dziecka w dodatku w afekcie, niech pani to zagra....
a tak poza tym Basia Kałużna od tamtego czasu zagrała w wielu innych filmach
zna pani serial Doręczyciel ?
zapraszam na stronę www.dubscore.pl to się przekona pani jak ją oceniają gracze komputerowi
na marginesie lubię wielu aktorów i aktorek

nokash

Mnie również denerwuje jej głos. Nie podoba mi się taki ton i barwa a niestety pani jakby coraz częsciej jest obecna w reklamach wszelakich :D Trochę tak jakbyśmy nie mieli innych osób do dubbingu. No cóz ;)

cykutia

skoro o reklamach mowa: czy to ona gra w tej reklamie jogurtów danona "nazwałabym ją powolnym chrupaczem porankowym" - tak jak koleżanka wyżej, oglądam właśnie pierwsze odcinki PM i jak ją widzę to po prostu SŁYSZĘ to zdanie z reklamy, a nie mogę znaleźć info czy to ona :)

savonn

tak,aktualnie Basia podkłada głos w tej reklamie
i w kilku innych
jej głos jest w banku głosów i często jest wykorzystywany w reklamie

cykutia

Uwielbiam jej głos:) jest ciepły i przyjemnie sie go słucha:))

cykutia

To zalezy jakiej postaci uzycza glosu. Na przyklad w Arturze i zemscie Maltazara nie moglam jej sluchac. Okropnie tam zrypala sprawe. Za to w Straznikach Marzen mi bardzo spodobal sie jej glos.

Sory za brak polskich znakow

adziacmg

a ja lubię Basię nawet jak mówi głosem Diablo (!) w grze Diablo III

mariuszhm

Nie napisałam że jej nie lubię, tylko że jej głos jest miły lub nie w zależności od tego jakiej postaci użycza głosu.

adziacmg

ok,przyjmuję tę szczerość
bo operowanie głosem ma Basia opanowane od wielu ról w teatrze radiowym i dubbingu
a jej samej nie da się po prostu nie lubić

pozdrawiam

mariuszhm

Również pozdrawiam. Do Basi jako aktorki nic nie mam.

adziacmg

nie rozumiem
dlaczego ,,jako aktorki,, ?
coś nie tak adziucmg ?

mariuszhm

Chodzi mi o to że jako aktorka sprawuje się dobrze, jako aktorka dubbingowa nie wszędzie, mariuszuhm

adziacmg

polemizowałbym
bo w dubbingu grać jest znacznie trudniej i nie każda aktorka nadaje się do dubbingu
Basia w ciągu kilku lat udowodniła ,że się do tego nadaje
dowód : zapraszam na stronę : http://dubscore.pl/Actors/Details/37%2cBarbara_Kaluzna
Basia dubbinguje również postaci z gier komputerowych

mariuszhm

Zgadzam się że w dubbingu gra się trudniej i że niekażdy się nadaje. Pani Basia owszem nadaje się, ale po prostu w Arturze i zemście Maltazara zrypała sprawę. Każdemu się zdarza. Ogólnie głos ma niezły. Dziękuję za ciekawą dyskusję.

adziacmg

dla mnie jedną z najlepszych ról w dubbigu Basi była Susan z POTWORY KONTRA OBCY
obecnie Basia powraca ne ekranyi do ,,fabuły ,, , zagra w filmie DŻEJ DŻEJ -film jeszcze w fazie produkcji

cykutia

Zgadzam sie w stu procentach.Czesto wylaczam dzwiek jak slysze z nia reklame...

megan94

zazdrość przemawia przez Ciebie megan i tyle

mariuszhm

zazdrość? w życiu. Po prostu głos tej kobiety jest dla mnie denerwujący co najmniej.

megan94

megan zastanów się co mówisz ? ( obojętnie jakim swoim głosem)
gdyby ,, ta kobieta ,, miała denerwujący głos
nie grała by tyle w dubbingu albo radiowym teatrze

mariuszhm

Zastanowiłam się w przeciwnym razie bym sie nie wywnętrzała do Ciebie. Chyba ta pani ma prawo mnie denerwować?Nie kazdemu zapewne przypadnie do gustu jej obecność w reklamach.Nie pozbawiaj ludzi do niej anty prawa bo nie kazdy kazdego lubi.

megan94

denerwuje cię ?
to jesteś w grupie 1,5 % ludzi ,których pani Basia denerwuje

a reklamy to jeszcze nie koniec świata ;-)

mariuszhm

Oj Mariusz zerknelam wyżej i widzę iz kogoś już takze 'atakowałes' za to ze glos tej pani rowniez sie nie spodobal.

megan94

tamta osoba i ty Megan to jest właśnie te1, 5 %

gdyby miała pani Basia taki denerwujący głos
to by nikt jej nie zatrudnił
nawet w reklamie....
przecież tu głos jest najważniejszy
nieprawdaż ?

cykutia

Ano racja - głos ewidentnie słodko pierdzący :D
Też jej nie trawię.

moshimosh

jakie to szczęście ,że reżyserzy dubbingu mają większą wiedzę nt. głosu pani Barbary
od takiego mashimosha

bo nawet nie potrafi logicznie udowodnić dlaczego nie trawi głosu tej sympatycznej aktorki ?

mariuszhm

Jeden lubi gdy mu górole grajo, a drugi gdy mu skarpyty śmierdzo. I niczego tu nie trzeba, komukolwiek, "logicznie udowadniać", młotku!
Niektórzy twierdzą że Kameron Dijaz jest seksowna, a mnie na jej widok mdli i chce się tylko śmiać (z politowania). Podejrzewam, że to za mało na twój ptasi móżdżek i tego nie pojmiesz, ale nic to - tacy jak ty też muszą być.

moshimosh

puściłbym tobie przyjemniaczku wiązankę
ale wrodzona kultura mi na to nie pozwala
a,że tobie natura poskąpiła nie tylko kultury
ale i szczypty rozumu
i stąd takie twoje błyskotliwe wypowiedzi

podsumuję jeno ,żeś bystry facet jak potok ... na pustyni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones