Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 019 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

ciekawe co ona miała w głowie biroąc takie nazwisko eh...

sonique

NO własnie nie wiem czemu ona i jej mąż nie zmienią nazwiska. Są osobami publicznymi, mogą nawet używac pseudonimów :)

Szarobure

Może dlatego, że jest rozpoznawalne? ;d Ja po usłyszeniu jej podwójnego nazwiska pierwszy raz, od razu je zapamiętałam.

sonique

bo nie każdy jak wy cepy wstydzi się nazwiska, albo z powodu złego brzmienia czy skojarzenia je zmienia. Idzcie poszukać poważniejszych problemów w życiu

Zoh1n

Ale to nie jest problem życiowy... Zadałem poprostu pytanie. Cepie!

sonique

Najciekawsze jest to, że w czasie ślubu musiała powiedzieć, że wyrzeka się Szatana.

Evangarden

nie no zawsze się znajdzi, ktos kto zacznie idiotyczną rozmowę na temat nazwiska. Nazwisko nazwiskiem nie kazdy musi chcieć je zmienuac poza tym są o wiele gorsze

sonique

Nie widzę nic złego w tym nazwisku. Wolałabym się nazywać Szatan niż np Fiut , Żygowska albo Cipa (znałam jedną dziewczynę o takim nazwisku - Agnieszka Cipa - chyba nie muszę dodawać , że miała w szkole przerąbane). Nazwisko Szatan jest słodkie , kiedy zestawi się je z taką sympatyczną blond główką !

Veiller

No faktycznie musiala mieć ostro z takim nazwiskiem. Współczuje...

Veiller

A ja miałem znajomą która nazywa se Małolepsza i miała siostrę bliźniaczkę na którą wołali Dużogorsza:) Oraz kobietę która ma na imię Nadzieja a Nazwisko Nieduża:) Ci to dopiero mają Nazwiska:)

Pozdro:)

GustGustaw85

Całkiem zabawne o ile Dużogorsza też się śmiała ;)

sonique

Nazwisko Szatan nie jest takie złe. Jest młody aktor który ma wg gorsze nazwisko Chamski. Artur Chamski. :)

sonique

O ignoranci! Przecież "666" nie oznacza Szatana tylko świat, którego Szatan jest panem: władze, organizacje itd. , itp. (nie w sensie kuli ziemskiej). A ponieważ czytanie (za wyjątkiem napisów na murach) może być zbyt męczące podpowiadam wam film, w którym w prosty i ciekawy sposób jest to przedstawione. A żeby nie było zbyt prosto podpowiadam, że film nie jest nowy, a główną rolę w tym filmie grał Kurt Russell. "Teolodzy" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones