Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Zyję w tym kraju i śledzę losy tego typu "gwiazd". Nie mam absolutnie nic do tej pani, jednak doskonale wiem jaka będzie jej przyszłość jeśli chodzi o media. Zdobyła ona wielką popularność w reklamach Play i co ciekawe naprawdę ciężko jest znaleźć jakieś negatywne komentarze na jej temat, a w Polsce mało jest takich osób. Jestem jednak niemal przekonany, że najdalej za dwa lata sytuacja zmieni się diametralnie i pani Barbara będzie równie znienawidzona jak np. Doda. Dlaczego? Oto argumenty:

1. Polacy nienawidzą osób, które zarabiają wielokrotnie więcej niż oni sami. Pani Barbara już zapewne zarabia solidnie, a jej płaca na 100% będzie rosła.
2. Ludzie nie znoszą osób, któe często pojawiają się w TV, a pani Barbara na pewno będzie czestym gościem.
3.. Niestety, ale popularność i pieniądze uderzają do głowy, więc niebawem możemy się spodziewać rozmaitych skandali z udziałem tej pani typu: regularne pokazywanie gołego tyłka, porzucenie męża dla jakiegoś "ciacha" lub też starego, lecz bogatego dziada.
4. Różne Tabloidy zrobią wszystko, by znaleźć na nią jakiegoś "haka", a jak się chce, to wszystko można.

Tak jak pisałem, nie mam nic do tej pani, ale jestem niemal przekonany, że jej sukces odbije jej się czkawką. Z jednej strony można jej zazdrościć popularności/pieniędzy, ale z drugiej strony niebawem będzie można jej współczuć. Mam nadzieję, że jestem w błędzie, bo źle jej nie życzę.

kindybal

dobrze mówisz
podejrzewam ze może być z nią ===== jak z Pudzianem
kiedyś go wszyscy lubili a jak zaczął gwiazdożyc to już nikt go nie lubi

kindybal

Co do punktu 1. Co ma do tego narodowość? I pisz za siebie, bo akurat ja nie znam nikogo komu przeszkadza to, że ktoś dużo zarabia, o ile zarabia uczciwie.
Być może "Polacy" pośród których się obracasz tacy są. W takim razie zmień znajomych.

24_10_2012

słusznie kolego

24_10_2012

Panie obrażający się za ogół: niestety ogólny zarys narodu polskiego jest taki jak napisał autor tematu. Większość lub wielu nienawidzi bliźnich mających więcej niż oni, lubi obgadywać i ponarzekać :P Widać/słychać to w necie, na ulicy, w autobusach, na wsiach i w miastach...
Taki klimat narodu na dorobku i krótko w demokracji ;)

kindybal

Bardzo trafna analiza zjawiska. Faktycznie tak się z panią Basią stało jak to opisałeś. Zobacz na inny polski przykład - Robert "niestety same sukcesy, a Polak" Lewandowski. Czy wiedziałeś kim jest facet, który z nim wygrał w konkursie na sportowca roku 2019 ? (niejaki Zmarzlik - żużlowiec - nie mówię, że jest złym sportowcem). Ta ludzka zawiść jest przerażająca. I bezinteresowna!!???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones