Barry Pepper

Barry Robert Pepper

8,0
15 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barry Pepper

Każdy film z jego udziałem zapada mi długo w pamieci, niewiem czy to jego swietnej grze czy poprostu fabuły.

Lukash

Ze mną jest dokładnie tak samo. po obejrzeniu jakiegos filmu z jego udziałem przez jakis tydzień o niczym innym nie myślę. ten aktor potrafi do siebie przyciągać. dzięki niemu nawet marny film nabiera świeżych barw. Barry Pepper ma to coś co powinien posiadać każdy aktor.I to jest super. Pozdrawiam ;-)

_aneta_

No właśnie, on tak bardzo przyciąga... świetnie potrafi zagrać rolę. No i ma to CoŚ, ten magnetyzm.

Lukash

;D ja też to mam, ale według mnie, on po prostu ma to szczęście grać w świetnych filmach ;)

temidus

ehh aktor genialny, od poczatku swojej "kariery" gra swieeetnie

umie zagrać kazdą role, która mu sie da ;)

pamiętam go takiego młodego jak grał w Forreście - genialnie zagrał, jak oglądam dziś filmy z nim - to mimo tylu lad dla mnie gra tak samo genialnie

guli_radom

świetny aktor - moj jeden z ulubionych. Zwlaszcza jako sniper w ryanie!

a w ogóle to on nie gral w forrescie! :)

karlwerner

popieram, w ryanie swietna rola, chyba nawet moja ulubiona ;P a poza tym dla mnie jeden z najlepszych aktorów, charyzmatyczny i na szczeście nie splamiony komerchą :D

użytkownik usunięty
Lukash

Wyłuskałam ten temat, bo zgadzam się z większością opinii o nim. Jest wg mnie jednym ze zdolniejszych aktorów młodszego pokolenia (choć nie wiem, czy można tak jeszcze o nim powiedzieć, bo ma 41 lat), ale pisze to na podstawie jego ról sprzed kilku lat; 'Mila', 'Ryan', 'Synowie...'. Niestety, nie mogę wystawić mu jeszcze żadnej oceny. Widziałam tylko 4 filmy z jego udziałem.
Z tym ''Forrestem', to chyba jakaś prowokacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones