Barry Pepper

Barry Robert Pepper

8,0
15 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barry Pepper

dla niektorych brzydki ale mi sie podoba. ma cos w sobie i ogolnie gra wysmienicie. szczegolnie w 25. godzinie

Sparkle

i tu się z Tobą zgodzę ... to mój ulubiony aktor, mało o nim słychać gra role drugoplanowe choć wydaje mi się że ma dość potencjału żeby zagrać jakąś główną rolę w dobrym filmie. TZN był jeden film w którym grał główną rolę, film ten bardzo mi się pdobał, ale nie zdobył sławy "zimne piekło" polecam, także przejmujący dramat jak zielona mila ... o człowieku rzuconym w zimne oustkowie gdzie tylko jedna dziewczyna mogła mu pomóc a on był zbyt dumny i zbyt pyszny by tę pomoc przyjąć ... narazie każdy film z jego udziałem mi się podobał ...

marta_heva

O tak... to co piszecie to dla mnie 100% prawdy. to mój ulubiony aktor, ma to COŚ, żaden inny facet nie ma tyle tego. Taki zdolny i przyciągający...

Sparkle

Na świetlicy oglądaliśmy Zieloną milę i wszystkim dziewczynom się podobał, także jest w typie raczej każdej.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones