Bartosz Obuchowicz

6,8
5 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Obuchowicz

Ciekawe ona ma 176 wzrostu a Rafał Maćkowiak ma 175 i jakimś cudem jest od niego wyższy z 5 cm . Tylko w Polsce takie cuda.

użytkownik usunięty
andrzejzeber

Nie tylko w polsce. Tutaj podają, że Tim Robbins ma 196 cm a Tom Hanks 183 . Tymczasem każdy głupi zauważy , że to jedna i ta sama osoba i jest tego samego wzrostu i do tego w filmach, w których gra zawsze ma identyczny głos . Po prostu Tim Robbins to drugie nazwisko Toma Hanksa i nikt mi nie wmówi , że jest inaczej !!!

Cos w Tym jest - do dzis jestem pewny ze Will Ferrell gra w red hot chilli peppers na perkusji:)

Nie tylko w tym się mylisz. Tak samo byłeś pewny, że w "Kac Wawie" nie padł tekst o podmyciu zadka wodą. Przypomnę:

nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.

smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na 8jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nemo989: Musisz się wywiązać z publicznie złożonej obietnicy, aby nie ucierpiała twoja nienaganna reputacja
smalczyk130: W dupie mam swoją reputacje i opinie ludzi na mój temat
nemo989: Jaka reputacja, takie i jej umiejscowienie

użytkownik usunięty
nemo989

Z tobą nie rozmawiam , więc się nie w.......aj w czyjąś dyskusje .

Dyskusja jest na publicznym forum, a moja uwaga dotyczy tego, że często się mylisz, a więc jest zgodna z treścią tego tematu.

użytkownik usunięty
nemo989

Tylko, że ja nie z tobą dyskutuję . Jak masz jakieś uwagi to załóż swój własny temat .

Jak to nie ze mną, przecież w tej chwili to robisz. Nie ma sensu zakładać własnego tematy, skoro moje uwagi dotyczą tego co tutaj napisałeś.

użytkownik usunięty
nemo989

W tej chwili z tobą bo odpisałeś na mój post, ale pierwszy post nie był kierowany do ciebie, więc nie powinieneś się wcinać w moją dyskusję z kimś innym .

No widzisz. Znowu się myliłeś. Jak najbardziej moje uwagi są na miejscu. Istotne jest, aby twój współrozmówca był świadomy tego, ze się mylisz, oraz ,że nie dotrzymujesz publicznie złożonych obietnic.

użytkownik usunięty
nemo989

Nikogo oprócz ciebie nie obchodzi moja obietnica, więc nie masz po co się produkować .

Twoja niespełniona obietnica jest tylko przykładem na to, że to co piszesz nie jest prawdą.

użytkownik usunięty
nemo989

To, że dla ciebie nie jest prawdą nikogo oprócz twojej osoby nie interesuje .

Mylisz się sądząc, że ludzie nie są zainteresowani tym, aby nie być oszukiwanym.

użytkownik usunięty
nemo989

To, że ty nie wierzysz w moje słowa to nie znaczy, że inni ludzie też mają w nie nie wierzyć . Ja zawsze piszę prawdę czy ci się to podoba czy nie .

Twoje czyny rozmijają z tym co piszesz o sobie.

użytkownik usunięty
nemo989

Tylko według ciebie .

Mam dla ciebie złą wiadomość. Nadal rzeczywistość rozmija się z tym co piszesz.

użytkownik usunięty
nemo989

To jest tylko twoje zdanie i całkowicie mija się z prawdą .

To jest twoja kolejna błędna opinia.

użytkownik usunięty
nemo989

I tak możemy w kóło do usranej śmierci. Ty twierdzisz, że ja się myle ja , że ty . Nie ma to więcej sensu, więc najlepiej będzie jak ja nie będe odpisywał na twoje posty a ty na moje , bo to do niczego nie prowadzi .

Nie jest istotne co każdy z nas twierdzi. Istotne jest to, że racja jest po mojej stronie.

użytkownik usunięty
nemo989

Ty twierdzisz, ze po twojej. Ja , że po mojej . Nie ma sensu dalsza konwersacja . Do nie usłyszenia .

Ma sens. Uprzedzam innych, że mijasz się z prawdą i nie dotrzymujesz obietnic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones