Bartosz Obuchowicz

6,8
5 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Obuchowicz
zyzne_oczy

Tak jest. Może dlatego, że kiedyś w tv zgrywał takiego,że co to nie on (tak mi się pamięta z dawnych lat), ale mogę źle pamiętać. No i chłopak już nie jest taki urodziwy, jak był, jak był młody. Chociaż jeżeli chodzi o jego grę, uważam, że się do tego nadaje.

zyzne_oczy

Też mam podobnie. I nie wiem kto na siłę go promuje. Jak był młody zapowiadał się świetnie. A teraz wygląda na to, że będzie grał tylko opryszków i niedorośniętych złodziejaszków...

laleczka874

Dokładnie! Po tym jak zapuścił włosy to już go nie biorą do żadnych innych ról, a szkoda. No i mógłby obciąć te włosy, bo wygląda paskudnie...

laleczka874

Dokładnie, mi również pasuje tylko do takich ról no i ta stylizacja na młodego gniewnego . Do tego wszystko gra tak samo.

zyzne_oczy

Tak. Ja mam zajebiście podobnie. Ostatnio ma długie włosy i wygląda jak pies. Nie nawidzę go

nokash

Ja tam nie mam powodów by go nienawidzić, jednak fakt faktem - w tych długich kłakach wygląda... dziwnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones