Ben BarnesI

Benjamin Thomas Barnes

8,1
16 031 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Barnes
blackmint

O tak w Narnii - bez dwóch zdań :)

blackmint

W "Narnii" był nieziemski, ale najlepiej według mnie wypadł w filmie "Portret Doriana Graya".

unexpectedsurprise

Mi sie najbardziej podobał w Locked in ten jego zarost jest zabojczy.

puma1775

Dorian Gray bez wątpienia!

blackmint

W OzN zwróciłam na niego dużą uwagę. W "Dorianie Grey'u też był niezły. Mimo to "Narnia..." wygrywa :)

blackmint

w "między wierszami" mi się podobał, ale strasznie mało go było w całym filmie

blackmint

Trudno sie zdecydowac, zakochalam sie w Kaspianie, ale jako Dorian... No i oczywiscie bardzo podoba mi sie w Wielkim Weselu :)

blackmint

Dorian Gray! I to bez dwóch zdań :)

użytkownik usunięty
blackmint

Zdecydowanie "Dorian Gray" :)

Po raz pierwszy go zobaczyłam w ,, Opowieściach z Narnii: Książe Kaspian " więc zdecydowanie w tej roli ;)

blackmint

z moich obliczeń wynika, że grając w "narnii" miał około 27 lat (!) nie mogę uwierzyć, bo grał młodego chłopaka i wyglądał na jakieś 17.
tak czy siak czuję lekki zawód, że on niewiele gra. oprócz "narnii" i "doriana graya" raczej mało kasowe te jego filmy, a aktorem jest świetnym i nieziemsko przystojnym :P

_j_w_

Pierwszy raz oglądając "Narnię"stwierdziłam, że ten aktorek jest nieziemsko przystojny, ale nie wiem co tu robi taki "knypek", co ma 18 lat XD Nie no, potem sprawdziłam i zmieniłam o Benie zdanie, jak się okazało że ma 29 lat i jest całkiem dobrym aktorem :D

blackmint

bezapelacyjnie "Dorian Gray"

blackmint

OMG, znajdz mi film gdzie on źle wygląda? :) On wszędzie wygląda dobrze ;) Ale tak najnajnajnajlepiej wyglądał w "Narnii 2" i w "Dorianie Grayu". O tak, te jego zabójcze, długie włosy. Oba filmy oglądałam po około 50 razy i nigdy mi się nie znudzą, a Ben nigdy nie zbrzydnie.. <3

blackmint

o rany, będę oryginalna. w "gwiezdnym pyle" i w "między słowami" (w tym drugim bardziej). nigdy nie oglądałam "narni" i "portretu doriana grey'a"

blackmint

zdecydowanie 'Dorian Gray' c:

blackmint

Mi też najbardziej się podobał w " Narnii " ! W " Opowieści z Narnii: Książę Kaspian " bardziej niż w "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu "

blackmint

W "Killing Bono" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones