Ben Stiller

Benjamin Edward Stiller

7,6
23 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Stiller

ŻE NAZWANIE GO AKTOREM JEST OBRAZĄ DLA PRAWDZIWYCH AKTORÓW

piter_jo

ahahahahaha no to nieźle się uśmiałam ; ) ciekawe kto jest według Ciebie dobrym aktorem.

piter_jo

On jest świetny, szczególnie w komediach, a ty nie prowokuj i weź się za naukę.

piter_jo

Stiller to NAJGORSZY aktor świata!!! Jego poczucie humoru jest jak poczucie humoru konającego człowieka..

erdell

Opowiadał ci osobiście dowcipy??!!!
Co najwyżej poczucie humoru scenarzystów tworzących scenariusze do filmów z Benem może być słabe.

serious667

Przecież on jest reżyserem i scenarzystą.

piter_jo

nie przesadzaj! jest całkiem dobry :)

piter_jo

Wg mnie gra samych debili dlatego wygląda jakby nie umiał grać .

PIXA_GOD

otóż to.ale przez to mnie niesamowicie irytuje. wiecznie gra nie debili, ale debili do kwadratu. dlatego nie moge sie na niego patrzec ;s 7/10 i tak duzo jak na moją niechęć.

piter_jo

Zgodzę się, że Stiller to słaby aktor. Głównie gra w komediach i komediach romantycznych. Zauważcie, że prawie w ogóle nie ma poważnych i ciekawych filmów na koncie. Już pomijam fakt, że jest żydem i lubi to podkreślać w wielu filmach.
Jako reżyser również nie najlepszy.
Czy ma jakieś plusy, no dobra coś tam od biedy można by mu przypisać ale nic mi do głowy nie przychodzi.

mk34

to czy umie grac czy nie nie ocenia się pod kontem czy film z jakim zagrał był dobry czy nie, zresztą po tylu komediach jednych fajnych inych beznadziejnych jakbym go zobaczyła w poważnej roli to i tak by nie był wiarygodny bo się ma przed oczami gejlorda i innych, śmieszny jest w tych swoich komediach i niech tak zostanie :-)

speyburn

A ja sobie nie przypominam, żeby mnie choć raz rozśmieszył. Drętwy jest, powtarzalny, cały czas gra w zasadzie tak samo, robi te same miny, takie same gesty...

mk34

Co do jego gry aktorskiej ma fakt ze jest żydem? A ty jesteś pewnie chrześcijaninem i czy z tego powodu ktos ma cie wytykac palcami? Pomysl zanim cos napiszesz.

ProPapo

Napisałem, że jest żydem i lubi to podkreślać w wielu filmach. Sam fakt, że jest żydem mi nie przeszkadza ale to że lubi to podkreślać już tak.

ProPapo

To, ze przez swoje zydostwo jest lansowany i promowany w zydowskiej kinematografii zwanej Hollywood.

piter_jo

wielkiego talentu nie ma. Ale lubię go w komediach. Poza tym są dużo gorsi aktorzy od niego , a są o wiele wyżej w rankingu.

kleoo108

Nie jest wielkim aktorem, to prawda. Fakt jest to bardziej komediowy aktor, bo do wielkich dramatów się nie nadaję. Chociaż może za parę lat nadejdzie jego czas i zagra rolę swojego życia za którą chociaż dostanie nominację do oscara. Tymczasem najbardziej go lubię z filmu "Zakazany owoc".

piter_jo

haters gonna hate

ancymonlepszy

tak to jest jak ktoś nie rozumie po polsku

ancymonlepszy

clearly sure.
Komedie z Benem Stillerem idealnie nadaja sie na wieczory przy piwku.
Ma talent komediowy.

Parnassus

Pewnie że tak. Fajny rodzaj komedii - w których nie trzeba być kretynem, żeby na takiego wyjść. Mnie śmieszy :)

piter_jo

Zgadzam się, to faktycznie kiepski aktor i mam na niego alergię zwłaszcza po 'filmie' jaja w tropikach brrrrr.. Jedyne co go ratuje to rola Grega Fockera w filmie poznaj moich rodziców ale to chyba zasługa Roberta De Niro:)

piter_jo

POPIERAM Z CAPS LOCKIEM

BEN STILLER JEST BEZNADZIEJNYM AKTOREM

piter_jo

1/10 nic dodać nic ująć

piter_jo

POPIERAM - to mierny aktor razem z adamem sandelerem, etc

spasticink

święta racja... mizerny. Jak dla mnie jest na poziomie lansowanych rodzimych "aktorów"

piter_jo

Niestety również jestem zdania, że nie jest to zbyt dobry aktor. O niebo lepiej wypada przy nim Sandler. Przereklamowany, komedie z jego udziałem w rolii głównej są najczęściej mizerne, nudne i nie śmieszne. 4/10 na zachętę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones