Benicio del Toro

Benicio Monserrate Rafael del Toro Sanchez

8,3
39 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benicio del Toro

Film Benicio Del Toro. Prosze wymieniać.

Mateo_SF

Las Vegas Parano.
I wszystko.

za krótki za krótki za krótki za krótki

Mateo_SF

Najlepszy...hmmm.... Traffic
Najgorszy zdecydowanie Nozownik:/

kojoneczka

Najgorszy film z Benicio - Sin City. Nie powinien sie w to w ogole bawic moim zdaniem. Natomiast najlepszy? Ciezko stwierdzic, jest ich co najmniej 4 na dzien dzisiejszy...

malaindianeczka

To, że rola inna nie znaczy że słaba. Zagrał tak jak powinien, czyli zagrał bardzo dobrze

malaindianeczka

To że film wg ciebie jest słaby to twoja opinia , bo według opinii publicznej jest bardzo dobry .

Mateo_SF

21 gramów i Las Vegas Parano,a najgorszy to ten z Juliette Lewis ''Desperaci''

iwona312

Iwcia, ten to jeszcze nie byl taki zly! Mozna bylo posmiac chociaz :D i ta muzyczka kastanietkowa :D rozwalajaca na lopaty :D. Ogladalas Sin City? Tam to Benicio ani wygladem ani glosem nie przypominal siebie, w dodatku jakies to takie cale komixiasrtwo... Nie pasuje mi do niego...

malaindianeczka

oglądałam, jest nie do poznania:)

malaindianeczka

"Tam to Benicio ani wygladem ani glosem nie przypominal siebie" --- To ma być niby wada?
"w dodatku jakies to takie cale komixiasrtwo.--- To było celowe.

Kooper

Wiem, ze bylo celowo, ale ja mam taki gust, ze np niby lubie komixy ale no Sin City, zabij mnie, niestety mi nie przypadlo do gustu, o czym nawet napsialam na forum tego wlasnie filmu i Benicio tez mi jakos nie pasuje do komixu. I tak, dla mnie to byla wada jak go do tego filmu "zrobili" i zmienili mu ten jego super-exotic original voice... :(. No poprostu tam mi sie nie podobal, mam prawo do tego, zeby mi sie tez nie podobal w jakims filmie, choc wielbie go miloscia ogromna i wiem, ze jest przetalentny :) <3

malaindianeczka

Niedługo wyjdzie film "Strażnicy Galaktyki" gdzie Benicio zagra kolekcjonera i to też będzie komiksowy film. Masz obawy ? Bo dla mnie Benicio zagra na pewno dobrze i oby było go duzo na ekranie.

PS. Dla mnie w Sin City zagrał przyzwoicie :)

Mateo_SF

Najlepsze- Traffic, 21 gramów, Las Vegas Parano + kultowa już scena z The Usual Suspects
Najgorsze- Nożownik, Nadbagaż
;)

Mateo_SF

Najlepsze: 'Traffic', 'Las Vegas Parano', 'Savages', 'Strażnicy galaktyki', 'Sin City'
Najgorszy: tylko 'Wilkołak'

Mateo_SF

Aha no i jeszcze (w najlepszych) dodam: 'Przekręt' :)

Nouvelle

najgorszy nożownik najlepszy druga szansa,las vegas parano,przekręt,nadbagaż,21 gramów,traffic,che

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones