Bess Flowers

6,2
497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bess Flowers

To jest dopiero wyjątkowa aktorka. Pojawiła się w prawie 800 filmach w ciagu kilkudziesięciu lat, ale tylko w niewielkich epizodycznych rolach. Albo w ten sposób zarabiała albo był to jej sposób na zycie, takie nietypowe hobby.

Doe

przy tylu rolach z pewnością powiedzieć można, że wszystkie były na swój sposób świetne.

Doe

Nazwisko tej aktorki wydało mi się znajome, ze zdziwieniem zobaczyłam, że widziałam ją w 18 filmach i grała w kolejnych ośmiu, które chcę zobaczyć. Przegląd jej ról wyjaśnił mi wszystko - drobne rólki, epizody.
Joe McElhaney poświęcił jej wzruszający artykuł "Bess Flowers: Film Star".

dorota10

Miałam podobnie, przeżyłam szok kiedy dowiedziałam się, że zobaczyłam ją w 67 filmach. Wydawało mi się niemożliwe, żebym jej nie zapamiętała, a jednak:)

ladusia

Wow! Jestem pod wrażeniem tych 67 filmów - jesteś chyba tak jak ja wielbicielką starego kina :)

dorota10

Jestem:) Właściwie oglądam tylko filmy z tamtych lat:)

Doe

Ja widziałam ją w 19, kolejne 200-300 chcę zobaczyć. W jednym grała nawet role, gdzie była w czołówce!

Lady_Eowyn

Aktualnie widziałam 48:)

Lady_Eowyn

Po roku widziałam 134 i chcę jeszcze widzieć 107

Lady_Eowyn

I jak idzie ? ;)

KMeleonX

Dziś licznik pokazuje obejrzanych 290 i 40 do zobaczenia ;)

Lady_Eowyn

A teraz? :D

Aktoreeczka

Obejrzanych 305, do obejrzenia 116 ;)

Lady_Eowyn

Mega :D

Aktoreeczka

Cóż, zagrała babka w kupie dobrych filmów ;) a u Ciebie jak się prezentuje sytuacja? :)

Lady_Eowyn

Bardzo nędznie xD że aż wstyd :D 36 obejrzanych, do obejrzenia 6 :'D

Aktoreeczka

Wiele filmów jeszcze przed Tobą :)

Doe

Ja właśnie przeczesuję Filmweb w poszukiwaniu profili aktorów do zaaktualizowania zdjęcia i zwróciłem uwagę, że ta Pani współpracowała chyba z każdym aktorem Złotego Okresu Hollywood. Aż z ciekawości klikam na jej profil i większość ról to właśnie "Gość na przyjęciu". Cóż... jedni są specjalistami od kopania w kalendarz na ekranie (Sean Bean), a inni od wypełniania przyjęć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones