Betsy Brandt

Betsy Ann Brandt

7,3
7 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Betsy Brandt

Najbardziej wścibska i irytująca baba w Breaking Bad.

wojteksiwy757

Chyba taka ma być. I wychodzi na to że bardzo dobrze gra.... mnie też strasznie irytuje jak pomyśle,że mógłbym spotkać taką babe to szczękościsku dostaję. Naszczęście Breaking Bad to nie tylko ona.

jack_herer

No, dobrały się z serialową siostrą jak ulał. Co Walter z Hankiem w nich widziały, nie mam pojęcia.

wojteksiwy757

aż jej zawyże, bo uwielbiam irytujące postacie :D

wojteksiwy757

Skyler jest gorsza :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Chelle

Skyler jest spoko, nie wiem o co ta krytyka, jedyne za co jej nie lubie to romans z Tedem. Marie i Hank są najbardziej irytującymi postaciami w tym serialu.

wojteksiwy757

ogólnie wszystkie kobiety w BB są irytujące i nie dające się lubić.

użytkownik usunięty
Ayashi

Lydia jest fajna.

no fuc'king way! :)

WHERES THE BLUE?

wojteksiwy757

Moim zdaniem, mimo wszystko to jedyna ciekawa postać kobieca w tym serialu.
Bardzo podoba mi się jej charakter.

bjt2023

nie wiem czy bym z nią wytrzymała, ale coś pozytywnego w sobie ma, a aktorka gra genialnie do tego jest na swój sposób śliczna.

wojteksiwy757

jeszcze Ci żaden dorosły nie wytłumaczył, że ta Pani jest tylko aktorką i gra tę drugą Panią?

Ann_Sznu

No coś Ty, dobrze że mi powiedziałaś czy powiedziałeś bo za Chiny bym się nie domyślił że ta właśnie Pani jest aktorką, a ja głupi myslałem że naprawdę jest żoną producenta metaamfetaminy!!!

wojteksiwy757

W świetle zdania rozpoczynającego cały temat... Twoja odpowiedź pod moim komentarzem jest żałosna.

wojteksiwy757

Obejrzałem póki co 3 pierwsze odcinki BB i już nie znoszę granej przez nią postaci.

wojteksiwy757

Na początku jest irytująca, później Skyler staje się wredną s*ką :D

wojteksiwy757

Na początku była irytująca ale na końcu ją polubiłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones