Betsy Russell

Elizabeth Russell

6,9
1 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Betsy Russell

Co tam by nie mówili inni ja tam ją nawet lubiłem w pile fajna z niej nawet była babeczka ;).Powiem tak nie miałem okazji jej obejrzeć w innych filmach poza piła więc nie będę oceniał jej po innych rolach bo tylko z roli Jill Tuck ją znam .W pile żałuję że zginęła w ostatniej części była dobrą postacią .Nie wiem dlaczego ktoś piszę że słabo grała no moim zdaniem normalnie się zachowywała w swojej roli była taka czarująca .No co mogę powiedzieć więcej najlepiej będę ją wspominał z piły 6 jak załatwiła Hoffmana ,no i co mogę powiedzieć więcej najgorsze co będę pamiętał to jej śmierć w pile 3d ;( no ale tak to naprawdę liczę na to że jeszcze zagra w jakimś dobrym filmie typu piła .Co więcej no ja tam nie wiem czy ma sexi dzbany ale ja cenię ją za to jak grała w pile a urodę ma ładną można z taką pobaraszkować ;).

Kinematograf

i mnie zawiodlo to ze zginela w Pile VII, u mnie do ostatniej chwili byly mysli ze cos sie stanie i Jill przezyje he ale rezyserzy mieli swoj scenariusz ;]

rbk26

i bardzo dobrze, ze zginęła należało jej się

Kinematograf

Ja bylam za Hoffmanem...dobrze jej za to ze chciala go zabic..Haha powiedział do niej Jebana pizdo ;D ;P

wiesiakizi1

fajna aktoreczka :P a Hoffman zemścił się że heej ;P

wiesiakizi1

Młody, nie używaj słów, których nie znasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones