Bette Midler

Bette Davis Midler

8,1
3 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bette Midler

że takiej aktorki jak Bette Midler nie ma w TOP100?! Widzę natomiast szereg sezonowych gwiazdek. "Artystek" :/

nanobug

Bo poziom jest poniżej "O".jeśli ktoś pisze "ona nie jest nawet ładna" oceniając jej aktorstwo to jest prymitywem, do tego ślepym. Dobre aktorstwo to niekoniecznie "mega popularność". Nawet notowania Meryl Streep skoczyły w górę dopiero po hicie "Mamma Mia".

Ada_43

Ja jej w ogóle nie znam... Przypadkowo wszedłem tutaj, bo miała grać psychopatkę w "Misery".

EkspertFilmowy

wierz mi, to tylko o tobie świadczy... na twoim miejscu bym tak się spokojnie do tego nie przyznawała ;)

googaify

Jak miał słyszeć o Bette, jak na jej miejscu jest masę gwiazdek, które zagrały w jakimś wielkim ''g'' i teraz są na wysokich pozycjach, bo im młodsze, piękniejsze, tym wyżej... A Bette Midler jest wspaniałą aktorką i piosenkarką, no ale widać, ranking tworzą, jak wiadomo, wszyscy użytkownicy... teraz wiemy, jaki jest poziom współczesnego społeczeństwa...

EkspertFilmowy

Ja wiem, że internet równa się wolność słowa i bezkarność, ale za taki tekst normalnie byś oberwał od fanów Bette jak od kiboli:D:D:D. Nanobug- masz rację, toplista zapchana jest w większości aktorkami ocenianymi zwylke za jedną rolę i to jeszcze nie zawsze dobrą:/

nanobug

że takiej aktorki jak Bette Midler nie ma w TOP100?! Widzę natomiast szereg sezonowych gwiazdek. "Artystek" :/

Napisali 'filmożercy' na temat 400-stu aktorów. Taka mnie naszła drobna refleksja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones