Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Koszmar!!!

użytkownik usunięty

Jak dla mnie to ona ani śpiewać, ani grać nie umie. Wyje do tego mikrofonu jak jakaś wilczyca, nie mówiąc o jej przeciętnym graniu w filmach. Mężczyzną się podoba ale uroda to nie wszystko.

''ani grać nie umie'' - tu przyznam ci w połowie rację. Nie jest najlepszą aktorką, ale tez nie najgorszą. Nie gra tragicznie tak jak się tego obawiałam, ale wolałabym, żeby została przy muzyce. Ale proszę Cię nie mów ze nie potrafi spiewać. Beyonce jest teraz jedną z nielicznych gwiazd, które mają piekny głos i myslę, ze duzo osób sie ze mna zgodzi.

http://youtube.com/watch?v=Zo7M5iox31U [youtube.com/watch?v=Zo7...] (-- nie rozumiem jak mozna powiedziec, ze nie potrafi spiewac!? jej głosu mozna słuchac i słuchac ;]

jada

Godzę się że nie ejst dobra aktorką bo ona nie jest aktorką tlyko piosenkarką!!!!!!!!!!) ale nie wem jak mozesz mówic że nie ma głosu. dostałą w 2003 i 2004 nagrode za najpiekniejszy głos kobiecy roku. w 2001 osądzili ją najlepszą piosenkarką r&b. w 2003 dostała nagrode za njlepsza piosenke roku, te ssamą nagrode dostala rok później
. w 2005 dostała nagrode nza najlepsza piosenkarke ostatnich 5 lat. sprzedala wiecej płyt niz jennifer loze i britney spears. a teraz cos o głosie. według krytyków jest to jeden z najlepszych głosów(według mnei też) wiec zanim cos pwoiesz to sie zastanów(nad swoim bardzk kiepskim gustem). a tu masz dowód na to ze ma łądny głoshttp://youtube.com/watch?v =CQDGPqmiC-E&mode=related&sear ch=

kochanie chyba sie nie znasz na spiewaniu...
ona NIE WYJE DO MIKROFONU tylko pokazuje moc swojego głosu
oczywiscie moze ci sie nie podobac barwa jej głosu ale najezdzac na nia gdy robi cos dobrze???
ZENADA;/;/;/

Aktorką jest marną, fakt. Ale śpiewać umie, myślę że najlepiej swoje umiejętności pokazuje w piosenkach "Work it out" i "Me, myself and I".

Najlepiej swoje zdolności pokazuje w Girl, emotion, nasty girl, survivor, say my name, bills bills bills, crazy in love, naghty girl. tam spiewa super. w ogóle ma swietny glos

yyyyyyyyy :| Beyonce nie potrafi śpiewać?? to co powiesz o Mandarynie?? hahahahahaha

Erna_Shorter

No co ty ,Mandaryna według tego co założył ten temat jest cudowna:D Taka Beyonce przy niej wymięka.

Elfka_2

Fakt, aktorką jest dość kiepską. Ale nikt mi nie wmówi, że nie ma głosu, bo Beyonce go zdecydowanie ma. Niestety muszę też przyznać, że dla mnie jej ostatnia płyta jest porażką. Zamiast pokazywać swój świetny głos, ona się po prostu drze. Kiedyś tak nie było. Tak, czy inaczej w moim rankignu najlepszych piosenkarek soul/r&b jest aż na 3 miejscu :)Uwierzcie, że to wysoka pozycja :lol:

alexa_2

aktroka to ona nie jest zadna...Jako piosenkarka zerobiłą ogromną karierw więc msu icoś w sobie mieć....Ale mi osobiscie sie nie zabardzo podoba jak spiewa ona spiewa krzycząc!!! i nikt temu nie aprzeczy bo tak jest ...Ale da sie jej sluchac...

bez sensu. rozumiem kazdy ma swoje zdanie. jednej osobie moze sie za bardzo nie podobac a drogiej wręcz przeciwnie. ale gdyby tak slabo spiewala to przeciez nei dostala by nagrody mtv europe music awards a najlepszy glos kobiecy???

James_6

MTV Europe Music Awards dostała też kilka Britney i Blog 27, więc to żaden wyróżnik. jak dla mnie to przeciętna piosenkareczka, która nie śpiewa, tylko miauczy (jak określa taką manierę moja matula kochana). No, ale ja po prostu nie lubię soul i r'n'b , bo to dla mnie nieciekawa muzyka, która niespecjalnie wpada w ucho.

tak dostaly ale nie za najlepszy glos kobiecy na ema oraz grammy. nie pamietaj zeby britney miala swietny glos.beyonc ma glos i jest za to nagradzana

nie przesadzajcie. ma strasznie piskliwy głos którego przy dluzszym sluchaniu nie potrafie zniesc i dlatego rozumiem ze komus moze sie nie podobac. jej głos drażni i to bardzo! ale mimo to nie powiem zeby spiewac nie potrafila, gdyby tylko spiewala odrobine niżej.......... ehh tak czy tak - jak dla mnie to do w.houston czy m.carey jej daaaalekooo :P

014

buhaha jasne jasne piskliwy GłOS MA MARIAH CAREY...;/ ale nie mówie że brzydki bo jej głos też uwielbiam...=) ale najpierw przesłuchaj ich płyt a pozniej oceniaj..

bee_7

mariah carey śpiewa wysoko - nie ma piskliwego głosu (taka jest różnica między slowami których jak widze nie rozróżniasz) dla mnie beyonce potrafi śpiewać ALE nie znosze jej głosu i jesli nie pasuje ci slowo "piskliwy" to wyraże sie jaśniej specjalnie dla ciebie - jej głos jest WKURZAJĄCY i nie podoba mi sie! jęczy do tego mikrofonu jakby ktos ją trzymał za gardło - tak dla mnie brzmi jej głos. słuchalam płyt obu tych artystek i beyonce nawet do pięt talentem nie dorasta mariah carey (której de facto nie jestem fanką i średnio ją lubie jako sławną osobe). skoro tobie zdarza sie oceniac cos czego nie znasz nie myśl że inni też tak robią. ale nie wiem czy wiesz że nie trzeba przesluchac całej płyty żeby stwierdzic czy przypada ci do gustu głos wokalisty od biedy wystarczy jedna piosenka. co więcej beyonce nie ma nawet charakterystycznego "czarnego" głosu który jest najwiekszym atutem i wyjątkiem u czarnoskórych kobiet. nie powiedzialam ze nie podoba mi sie żadna piosenka bo i takie sie znajdą. cenię ją jako utalentowaną osobe ale rozumiem ludzi którym jej głos moze sie nie podobac a talent mogą uznac za pospolity bo według mnie nie ma pięknego głosu (a tylko denerwujący) i to jest kwestia mojego osobistego gustu a jesli masz problem żeby to zrozumieć... to trudno bo jest to tylko twoj problem a nie mój.

Albo ten komenatrz powstał tylko po to bo wyjatkowo sie nudziłas i nie miałas co ze soba zrobić , albo poprostu nie masz pojęcia ani o muzyce ani o filmie :] Co do muzyki to jest boska poprostu ma niesamowita barwe głosu , rewelacyjnie balansuje dźwiękami i te wyczucie rytmu , a co do filmu hm.. znam o wiele więcej gorszych aktorek niz ona , jeszcze nie widziałem jej najnowszej produkcji Dreamgirls , ale sądzac po recenzjach i opinni krytykow wypadła bardzo dobrze.. Myśle ze bedzie z niej dobra aktorka.
A uroda tez ma powalajaca :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones