Bill GatesI

William Henry Gates III

8,6
34 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bill Gates

DLa wszystkich którzy nie są w temacie : Bill Gates nie zrobił windowsa lecz jedynie do zmodyfikował .. windowsa kupił za pare dolarów , opatentował go następnie poszło z górki za niego robote odwalają miliony informatyków .. stworzono największe impreium na jednej :) nie zaplanowanej transakcji !! SPOKO :) niech sie podzieli i za hajs jaki zarabia zrobi swój kraj !! np : w Afryce :D hehe

Dilla

Jego IQ wynosi 145 (czyli ponad przeciętną)... A co do samej polityki Microsoftu to sobie poczytaj (sądzę, że wielu to zainteresuje):
http://www.gazeta-it.pl/etyka/git34/microsoft.html [www.gazeta-it.pl/etyka/...]

MegaTM

Jego iloraz inteligencji wynosi 160. vv

Dilla

lol pomysl zanim cos napiszesz










Pozdro

użytkownik usunięty
Konrii3

Może i Windowsa nie zrobił ale stworzył jedną z największych firm świata, osoba nie inteligentna nigdy by tego nie osiągnęła.

Dilla

Inteligentny... No tak, jeżeli miał OD MAŁEGO dostęp do elitarnych szkół... Inaczej by nic nie osiągnął...
Ale i tak prędzej czy później Microsoft upadnie, dolar spada, coraz większy dostęp do wolnego oprogramowania... Dzięki Bogu! Niech spieprza z tą Vistą i 7 na szczaw!

miki_g

taaa i jakiego ciotko systemu bedziesz uzywal ? pewnie jedziesz na viste i 7 bo masz 512 ramu :)microsoft upadnie ... kurw... skad sie takie dzieci biora , no skad ...;/

mateuszekkkkk

Z repozytorium? Open Source się kłania, M$ upada... Gdybyś miał chociaż krztę przyzwoitości i twoja matka nie dała Tobie na komunię neostrady byś nie wyzywał każdego studenta "dzieckiem". Największym bachorem jesteś TY!

miki_g

na bank to ty ciotko siedzisz wlasnie na neostradzie 1mb i czujesz sie dupny ze napiszesz komus ze on siedzi , dla twojego info mam neta 30mb/s , a takie cioty jak ty to od mamy na komunie dostaje wpier*ol , jak z reszta od kazdego

mateuszekkkkk

po z atym fakt , Microsoft upadnie , jeszcze nie raz dasz dupy zeby zaplacic Microsoftowi za jego programiki

mateuszekkkkk

Wiesz to, najlepszą ciotą jesteś ty, ponieważ nie przyznasz się do błędu i jeszcze bardziej naginasz zasady netetykiety (słyszałeś może kiedyś o tym)? Moje zdanie jest takie że ten cholerny monopol musi kiedyś upaść. Myślisz że dlaczego musimy używać softu M$? Ze względu na to, że oni wciskają na siłę ludziom swoje oprogramowanie bez możliwości wyboru. Dlatego dzięki Bogu w urzędach, bankach, szkołach i innych tego typu miejscach zaczyna wkraczać OpenSource, ze względu na swoją niezawodność, stabilność, oraz cenę, prawdę mówiąc jej brak.
A i wiesz co? Możesz mieć nawet 100mb/s i obchodzi mnie to tyle, co prezydenta obywatele w połowie kadencji. Jak to kiedyś powiedział Steve Wozniak: "Nie ważny jest jaki masz sprzęt, ważne co potrafisz zrobić na swoim, nawet najsłabszym. Wiedza jest tego kluczem."
Pozdrawiam.

miki_g

widze wzieles sobie slowa wozniaka do serca , i jedyne co potrafisz zrobisz za sprawa swojego malego sprzeciku to pisac pierdoly na forum , dobry jestes , wiec wypier*** z windowsa , choc nie , bill pewnie sie cieszy ze taka ciotka jak ty zasila jego konta , dzieki tkoremu za tego microsofta wykupilby cale twoje drzewo genealogiczne i sprzedal do burdelu w Kambodży

mateuszekkkkk

Tak, ponieważ on przynajmniej nie dał się zeszmacić i odszedł w odpowiedniej chwili z Apple. Człowiek, który stworzył tak naprawdę bieg historii komputerów osobistych, ponieważ bez niego nie miałbyś swojej super mega hiper maszyny opartej na Celeronie 900 MHz i 64 mb RAM. Jak wspierasz Boga Gatesa to idź się użalaj na wss.pl czy na ms-groups.pl. Ten portal jednak powinien być przeznaczony tylko dla poważnych i racjonalnych ludzi, a nie takich trolów i dzieci neostrady, do których ty, biorąc pod uwagę twoje posty zaliczasz się ;).
Cicho waści, wstydu oszczędź ;).
Poza tym, czy ja gdzieś napisałem ŻE WYDAJĘ PLN-y NA SOFT MS??? Studiuję, moja uczelnia należy do programu MSDN Academic Aliance więc oprogramowanie mam za darmo.
Mój notebook - Asus N71VG z P7450. Chyba nie zaliczyłbym go najsłabszych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateuszekkkkk

Przepraszam, jestem na 3 roku studiów, pracuję jako programista w pewnej firmie, nie zdradzę Ci tego, tajemnica handlowa. Piszę w C i C+, zarabiam 4500 zł na rękę. ZAZNACZAM: Nie mam jeszcze magistra i nie skończyłem studiów. Ale, gdybym miał tak bogatych starych jak on, prawdopodobnie miałbym firmę porównywalną wielkością z Vobisem ;).
Poza tym: Co będę opowiadał swoje życie jakiemuś chamowi (bo inaczej Ciebie nie można nazwać) z internetu. Sądząc po twoim słownictwie i sposobie pisania masz zapewne 11-14 lat?
No nic. Na następny twój post nie będę odpowiadał, bo nie jesteś człowiekiem który ma odpowiedni poziom IQ i dobrego wychowania ;).
Pozdrawiam i życzę szczęścia w realnym życiu.

miki_g

prawdopodobnie miałbys gdzie mieszkac jakbys mial bogatych starych jak on , twoje zycie nikogo nie interesuje wiec daruj se zmyslanie itd bo na nikim nie robisz wrazenia , a gatesowi mozesz dalej zazdroscic , jestes dla niego mneijszy od odchodow komara

miki_g

Tajemnicą handlową jest to, w jakiej firmie pracujesz?

Wiesz, czytając Twoje posty mam spore podstawy do tego, żeby twierdzić,
że nie tylko nie jesteś studentem, ale nie pracujesz w żadnej firmie,
nie masz pojęcia o czym mówisz. Natomiast jeśli faktycznie jesteś
studentem, to jakimś bardzo, ale to bardzo nędznym. Z Twoich wypowiedzi
nie wynika nic, a wyczuć da się jedynie jakiś nieuzasadniony jad, żółć i
kto wie - może nawet zazdrość.

Proponuję zakończyć rozmowę z tym "Panem" nie tylko Tobie,
"mateuszekkkkk", ale też każdemu.

Monopol Microsoftu (o ile w ogóle jest prawna możliwość mówienia o
takim) został zbudowany w taki czy inny sposób - mniejsza z tym. Jesteś
wolnym człowiekiem - masz prawo próbować. Jeśli jesteś tak pozytywnie i
optymistycznie nastawiony do OS, to nic nie stoi Ci na drodze, aby pisać
pisać i jeszcze raz pisać, dzięki czemu możesz stworzyć godną
alternatywę dla Windowsa - bo narazie takiej brak. Jeśli chcesz kogoś
przekonać, że najpopularniejsze obecnie dystrybucje Linuksa są w jakimś
stopniu zagrożeniem (obecnie, podkreślam), to tylko i wyłącznie
fanatyków równych sobie - nikogo więcej. Gdybyś faktycznie był tak
obeznany, na jakiego się kreujesz, to już dawno wiedziałbyś, że nawet
takie autorytety, jak jeden z twórców Linuksa jest obecnie zaniepokojony
sposobem rozwijania tego systemu (chodzi głównie o modularność).

A... Dajcie spokój - rozmowa nie ma sensu...

gari90

Hmmm... Czyli ma Pan rację, chamstwo trzeba rozwijać, a zdrowy głos rozsądku o tym owszem należy zapomnieć...
A w moich postach, prawda czuć "zółć" oraz UZASADNIONĄ zazdrość. Za to że ludzie na "górze" wykorzystują nasze ciężko zarobione pieniądze. Za to że za wydane krocie dostajemy jakieś "coś" z czego nie możemy korzystać na stosunkowo nowym, wydajnym sprzęcie.
Dlatego polecam systemy OpenSource. Dla mnie i ponad kilku milionom osób na globie tworzy idealną alternatywę dla Windows. To jest w ogóle błędne myślenie że na Linuxa jest bardzo mało oprogramowania. BŁĄD! Jest bardzo dużo darmowych odpowiedników programów tworzonych przez wielkie korporacje. Czy przypadkiem nie to było celem twórców OpenSource?
Ale cóż niektórzy są po prostu głupi, albo mają swoje zdanie. Ja po stylu napisania tego posta wiem że Pan ma po prostu swoje zdanie ;).

Poza tym, tak to jest tajemnica handlowa w jakiej firmie pracuję, ponieważ podpisałem taką, a nie inną umowę, a w niej był zapis, aby nie ujawniać mojego miejsca zatrudnienia w miejscach publicznych, a takim na pewno jest filmweb.pl.

Dziękuję za tą odpowiedź, na pewno czegoś mnie nauczyła. Właśnie chciałem aby taki styl pisma reprezentowały przez inne osoby na forach internetowych.

Pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miki_g

I jaką masz opinie po 6 latach? Na razie nie widać upadku m$ ;)

Janol420

Uposledzeni umyslowo i z zespolami downa maja najgorzej w zyciach swoich!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones