Bill GoldbergI

William Scott Goldberg

6,8
565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Goldberg

Aktor z niego żaden jak dla mnie ! Tylko kupa mięsni i te slynne barki! Pudzian by grał nie gorzej !

Adash

Nie bredz, przez takich pajacy ktorzy sa na niego cięci sa tak niskie oceny, a zeby byc taka kupa miesnie to trzeba miec dobra genetyke i cos w tej glowie miec zeby nabrac masy, bo nie kazdy potrafi

lobo_9

Oj przesadzasz. Mi do niego bardzo daleko ale nie trzeba być geniuszem aby tak przypakować ! Wystarczy samozaparcie i troche wiary w siebie. Efekt tego jak wyglądają jego barki to odpowiednie podnoszenie ciężarów! Mutant i tyle! Mięśniaki jak i piłarze i wielu sportowców to zwykle imbecyle nie umiejący składnego zdania powiedzieć!

Adash

"Wystarczy samozaparcie i troche wiary w siebie"
To tak jak z rzucaniem papierosów co?

"Efekt tego jak wyglądają jego barki to odpowiednie podnoszenie ciężarów!"
Prawda, ale on akurat ma dobra budowę

"Mutant i tyle! Mięśniaki jak i piłarze i wielu sportowców to zwykle imbecyle nie umiejący składnego zdania powiedzieć!"
Teraz to Ty przesadzasz :P

lobo_9

To żeś mi kontr-opinie puścił. Ja paliłem papierosy 6 lat i rzuciłem od ręki a paliłem naprawde sporo. Gość jak dla mnie jest sterydziarzem ! Takie barki nie są w stanie po normalnych ćwiczeniach uzyskać takiej formy. Gość wygląda strasznie ... on nie ma "dobrej budowy" oj jest przerośnięty jak placem z za dużą ilością proszku do pieczenia! Od tak intensywnego ćwiczenia kurcza się jajka :P Jemu i mózg się skurczył też jak na mój gust.

Adash

"To żeś mi kontr-opinie puścił"
Staram się :P

"Ja paliłem papierosy 6 lat i rzuciłem od ręki a paliłem naprawde sporo"
Około 10 mln Polaków pali regularnie 15-20 sztuk papierosów dziennie łącznie ze mną i nie może przestac a ty tak od ręki rzuciłeś, wow! jestem pod wrażeniem, wiec albo naprawdę jesteś niezwykły albo nie paliłeś nałogowo

"Takie barki nie są w stanie po normalnych ćwiczeniach uzyskać takiej formy"
Jak już napisałem wcześniej, dużo się liczy genetyka, trening plus dieta i startowa budowa kostna w tym wypadku, długie obojczyki i szerokie barki

"Gość wygląda strasznie ... on nie ma "dobrej budowy" oj jest przerośnięty jak placem z za dużą ilością proszku do pieczenia!"
To już sprawa "co kto lubi", ja uważam, że ma on świetną sylwetkę, inni przeważnie chuderlawi i zakompleksieni ektomorficy wyzwą go od sterydziarzy itp (bez obrazy sam taki jestem :) )

"Od tak intensywnego ćwiczenia kurcza się jajka"
Hehe a to dobre ;) Lepiej jajka niż kiełbaska xD

"Jemu i mózg się skurczył też jak na mój gust"
Tego nie wiesz na pewno, to są tylko Twoje domysły :P Patrz ciekawostki:
* Ukończył psychologię na Uniwersytecie Georgia

lobo_9

Cytujesz mój niemalże każdy wiersz a przy tym niedokładnie czytasz. Pisałem że paliłem sporo ... tj. prawie paczka dziennie jakiś light (nie będę robił kryptoreklamy:)). Po za tym nie chce się z Tobą spierać bo mam wrażenie że dyskutuje z dzieckiem :) Co do tej psychologii w Georgia'e to jestem pod wrażeniem ... lecz zakładam że wówczas jeszcze nie pakował :) Pozdrawiam.

Adash

Ahaha... rozbawiłeś mnie teraz xD

"Cytujesz mój niemalże każdy wiersz..."
To chyba dobrze nie?

"... a przy tym niedokładnie czytasz"
Zapewniam Cię, że potrafię czytac ze zrozumieniem

"Pisałem że paliłem sporo ... tj. prawie paczka dziennie jakiś light (nie będę robił kryptoreklamy:))"
Wiem, ale czego tu niby nie zrozumiałem?

"Po za tym nie chce się z Tobą spierać bo mam wrażenie że dyskutuje z dzieckiem :)"
Zabawne bo mam takie samo wrażenie o Tobie od Twojego pierwszego komentarza :)

"Co do tej psychologii w Georgia'e to jestem pod wrażeniem ..."
A ja nie...

"lecz zakładam że wówczas jeszcze nie pakował :) "
Pakował aczkolwiek nie lubię tego określenia :)

"Pozdrawiam"
Dzięki :)

Mam nadzieję, że zmienisz ocenę chociaż na "2" :)

lobo_9

oj niestety nie:) Jemu bym dał 0 jakby była możliwość. Pzdr. Dla formalości ja mam 24 lata ... ciekaw jestem ile Ty ale tak szczerze ???

Adash

Ok, ale szkoda :) Mam 19 lat, pozdrawiam

lobo_9

No widzisz :) Wiedziałem że sporo młodszy jesteś:) Ja pracuje z chłopakiem co ma 19 lat i widzę sporą różnice w naszym toku rozumowania :) Pozdrawiam

Adash

A ty to niby ile masz ,że uważasz się za geniusza kulturystyki

Tibn

gratuluje inteligencji!! Napisałem wyżej ile mam lat ,ślepy jesteś ? Nie uważam się za geniusza ale swoje wiem

Adash

takich pro kulturystow jak ty Adash w necie sa setki tysiecy szkoda tylko ze w realu wyglada to tak 170cm wzrostu pingle jak denka od sloika i 65kg wagi bo tacy maja zawsze nawiecej do powiedzenia zwlaszcza na temat przypakowanych aktorów czy zawodnikow ocen jego gre aktorska dasz 1/10 ok ale daj i przestan marudzic a jak chcesz komus wbijac od tepych osilkow itp to idz na inne forum...

aquarian20

Trochę masz racji z tym ocenianiem mnie ale nie do końca :) Ale to nie zmienia mojej oceny. Tego gościa nie oceniłbym gdyby zagrał coś sensownego i z klasą. A zawsze gra this same shit. Właśnie obejrzałem Zapaśnika i nie powiem że Rourke jest bezmógzgim osiłkiem bo nie raz pokazał że grać potrafi! Co wg Ciebie prezentuje gra Goldberga ? Bo odpowiedź jest tylko jedna ... gówno!

Adash

Adash jak nie masz pojęcia to nie powinneś pisać nie których swoich opinii.

Dawidek_3

Ty masz pojęcie za to! Widze właśnie.Wszedłeś po przeczytaniu paru postów i rzuciłeś prawię że mięsem. Średnia głosów tego "aktora" mówi sama za siebie co myślą o nim ludzie!

Adash

jeśli chodzi o siłownie to na pewno mam większe pojecie niż ty,wiem ile trzeba włożyć czasu i poświeceń aby wyglądać w miarę.A on wyglądał i nadal wygląda fenomenalnie w tym wieku ,spróbuj choć raz iść na siłkę i zrobić porządnie kaptury.

użytkownik usunięty
Dawidek_3

Dla mnie jest spoko koleś. Ale szanuję twoje zdanie i się z nim zgadzam, pozdrawiam wszystkich.

Ja go lubię średnio...Po pierwsze nie wniósł wiele do wrestlingu... Słaby technicznie, najpierw walił z barku w brzuch potem kończył jackhammerem i po walce i tak co walka...Wogóle myślę że Goldberg jak i cała WCW w latach 1996 - 1999 czyli kiedy byli na szczycie nie mogą się równać do WWF w złotej erze.... Monday Nitro nijak mają się do Wrestlemania albo moim zdaniem gali PPV wszechczasów w światowym wrestlingu czyli SummerSlam 1992...Porównajcie sobie walki np. Bret Hart - Mr. Perfect do walki np. Goldberg - Giant (gdzie techniki jak na lekarstwo)...Zresztą o słabym profesjonaliźmie Goldberga może świadczyć chociażby fakt że jego niefortunne kopnięcie spowodowało kontuję i koniec zapaśniczej kariery Breta Harta - zdaniem wielu fachowców jednego z najlepszych technicznych wrestlerów świata który nigdy nie spowodował kontuzji u swojego przeciwnika...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones