Bohdan Smoleń

8,5
2 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bohdan Smoleń

z którym zawodem (lub jeśli chodzi o edzia rolą),najbardziej kojarzycie i lubicie bohdana smolenia przyznam że u mnie to było chronologicznie najpierw był to dla mnie kabareciarz,później disco polowiec z jego hitem ani be,ani me,ani kukuryku,a obecnie to dla mnie przedewszystkim listonosz edzio a wy?

dj_carlos

kabareciarz.
Nawet w ŚWK rolę listonosza potrafił zagrać "kabareciarsko"

dj_carlos

Gubernator Manuel Karmello de Bazar!
"PAN KLEKS W KOSMOSIE"

dj_carlos

Piosenkarz. Płyta / kaseta pt. Smoleniowe przyśpiewki. Polecam 'Moja knajpa' na yt.

dj_carlos

Zdecydowanie Rola P Stasia w Filmie "Kochankowie Mojej Mamy" jak opowiada o swojej żonie jak go zdradza z przemytnikiem.

djOrgasm

i jako kabareciarz, i jako discopolowiec, i jako Edzio był wspaniały. Utalentowany był jako kabareciarz, discopolowiec i Edzio.

kinomanka_13

Tak, we wszystkim był znakomity, genialny Tey, niesamowita rola w Kochankowie mojej mamy, fenomenalny jako edzio listonosz i wymiatał jako wokalista bardziej polskiego dance niż disco polo ,gdyż piosenki pisał dla niego Sławek Sokołowski znany z zespołu Bolter.Będzie mi go brakowało,żegnaj Bodzio.

disco_man

mi też go ogromnie brakuje, przy tych jego discopolowych piosenkach które leciały w disco relax szalałam jako mała dziewczynka. Poza disco polo słucham innych gatunków, ale gdy słucham disco polo (Smoleń, Akcent, Amadeo, Boys, i wiele innych zespołów disco polo) to wracam do dzieciństwa.

dj_carlos

Ja najbardziej zapamiętałem z kabaretów, z Pana Kleksa w kosmosie, oczywiście ze świata wg Kiepskich i z disco polo (Szalała, Szalała, Dorota Ma Kota, Cepry Hej). To ostatnie to było disco polo z "humorem" i muzykę robił zespół Amadeo, zresztą razem z panem Bohdanem Smoleniem występowali w teledyskach.

[*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones