Bonnie Tyler

Gaynor Hopkins

powrót do forum osoby Bonnie Tyler

Piosenka "Holding Out For A Hero" leciała w serialu kryminalnym z przełomu lat 80\90. Główną bohaterką była pani fotograf zajmująca się po godzinach rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Miała pomocnika-specjalistę od broni i sztuk walki. Pamiętacie tytuł tego serialu? Ciekawość mnie zżera...

brigan

Jasne, że pamiętam! Jestem fanem tego serialu! Oczywiście chodzi tutaj o "Niebezpieczne Ujęcia". http://www.filmweb.pl/Niebezpieczne+uj%C4%99cia,1984,o+filmie,Film,id=97994 - O! Tutaj masz link;-))


Btw: Kawałek "Holding Out For A Hero" - to klasyk nad klasyki! Był on wykorzystywany w kilku filmach, nie tylko w "Cover Up".


Pozdrawiam Serdecznie...

nie_ma_mnie_2

dzięki!
Właśnie zasiadłam przed kompem i czekam, aż się załadują czołówki z youtube. Powspominam trochę... Tylko żeby łezki mi klawiatury nie zmoczyły!
P.S. Dołączam do akcji wysyłania maili do TVP, może się uda?!

brigan

Nie ma problemu;-)) Zawsze służę pomocą!;-))


No i jak? Nie zrobiło Ci się "mokro"???;-)))


Pozdro...

nie_ma_mnie_2

Dzięki, ja też tego szukałem, świetny klasyk, szkoda, że główny aktor tak zginął.

brigan

Wersja z serialu Niebezpieczne ujęcia była wykonywana przez niejaką Elizabeth Daily.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones