Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

On jest w stanie spi**dolić każdy film . Jak widzę , że on jest w obsadzie to tego filmu nie oglądam . Rzygać mi się chce jak na niego patrzę , ale to się odnosi do prawie wszystkich polskich nowych aktorów . W każdym filmie te same mordy : karolaki , szyce , koty . Ten ostatni to już chyba rekord pobił . Polska kinematografia upada , wolę obejrzeć setny raz czterech pancernych czy samych swoich niż oglądać kolejną do granic możliwości głupią infantylną i nieśmieszną komedię romantyczną . Jak by Scorsese lub jakiś inny wybitny reżyser nakręcił film z udziałem któregoś z wyżej wymienionych naszych polskich "geniuszów" to i tak był by ten film zje***y . Z całym szacunkiem do Pana Scorsese . Wytłumaczcie mi czemu za czasów głębokiej komuny kręcono lepsze filmy bez kasy i z cenzurą , niż obecnie gdzie jest kasa i nie ma większych przeszkód . Obecnie nie mamy reżysera który by reprezentował jakikolwiek poziom , co mądrzejszy to wyjechał za granicę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones