Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Jak widzę to nazwisko w obsadzie to nie oglądam (i z tego co mówią znajomi nie ma czego żałować). Szyc skupia się za bardzo na byciu celebrytą i 'Warszawce', niż na grze i dobrym wybieraniu ról... (jego filmy to czysty obciach)... Ale czego się spodziewać... jest aktorem pewnie tylko dla dostatniego życia, skoro rodzice w branży. A jak czytam o nim artykuły "przystojny gwiazdor" to mi się aż śmiać chce! Mój sąsiad Mietek lepiej wygląda niż on :-)

Podobało mi sie jak zagrał w Oficerze i niestety to była jedyna dobra produkcja z jego udziałem.

Jak dla mnie ostatnim filmem z jego udziałem, który jest wart obejrzenia, był "Handlarz cudów". Potem występował już tylko w gniotach.

Nie warto tak z góry podchodzić akurat właśnie do tego aktora. Faktem faktem, że najczęściej gra w nędznych produkcjach, ale wynika to raczej nie z wyglądu, ale w łaśnie z tego, że jest dość dobrym aktorem. Jest wiele filmów, w który bardzo dobrze zagrał.

RACJA. NAJGORSZY AKTOR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones