Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Promocja tego beztalencia nadal trwa.Nie ma, to jak zagrać w najgorszym filmie świata.I być nominowanym w tym samy roku..Fakt nagroda z 4 liter,ale okładka będzie.

hubertzn

Koło wzajemnej adoracji będzie trwać póki Szyc nie powie czegoś negatywnego o PO albo telewizji.Wtedy nagle jak za pomocą czarodziejskiej różdżki przestaną go promować i w ogóle pokazywać.

antyromantyczka

Co ty gadasz? To towarzystwo jest apolityczne, dlatego nie da się go zlikwidować. Jeśli nawet jest polityczne, to tylko w jakimś mniejszym stopniu, bo zwykle elity pięknych i bogatych starają się wyglądać na pięknych i bogatych.
Ale oczywiście to nie jest tak, że Szyc nie ma talentu. Faceta po prostu jest za dużo w jakichś pierdołach, które się kręci dla ludzi, którzy, nie wiem po co, jak i dlaczego, takie pierdoły oglądają.
Rzekłem!

hubertzn

Tych nagród nikt nie traktuję poważnie, nawet ich twórcy. Wystarczy spojrzeć na żałosny dobór kategorii i kandydatów(nie mam tu na myśli kategorii aktorskiej). Nawet jeśli pan Szyc przyjdzie na odebranie nagród to nie potraktuję tego on raczej zbyt poważnie. Proponuję, więc trochę dystansu i nie zwalanie całej winy na pana Borysa. Obwińcie twórców nagrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones