Borys Szyc

Borys Michał Michalak

7,0
45 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

Zniszczyłeś swym pijackim bełkotem dubbing Golluma w Hobbicie! Leave now and never come
back!

Epoxide

...i rzyganiem! Dlaczego nie mogłeś naśladować Serkisa, a nie siebie samego??

Epoxide

jak dla mnie to hobbit w ogole nie powinien być dubbingowamy wlaśnie ze względu na golluma, bo żaden aktor nie zrobi tego lepiej niż Serkis

Epoxide

bo tan aktor jest pajacem

michk100

Jest gorzej: to nie aktor, tylko osobowość telewizyjna. Prawdziwi aktorzy w tym kraju są na wymarciu i nic prawie o nich nie słychać.
Szkoda, że media promują takie beztalencia i wciskają ludziom, że są seksowni. Dla mnie on nie ma talentu, ani urody. Niestety musiałam z klasą zobaczyć Bitwę Warszawską z nim i on grał niczym kawał drewna, razem z tą drugą aktorką- nie pamiętam imienia. Po tej farsie omijam polskie filmy szerokim łukiem i Wam też to radzę. Nie promujmy bylejakości tylko dlatego, że wciskają ją nam w tym pięknym kraju.

Epoxide

Zgadzam się
Ja jak oglądałem z nim film , to automatycznie obniżałem ocenę o dwie a nawet trzy gwiazdki , ale teraz wiem , że następnego filmu już nie obejrzę ....

Epoxide

Pieprzysz głupoty, gdyby nie jego głos to miliony polaków nie oglądali by tego filmu.

Eph

Ty na serio tak piszesz, czy trollujesz?

Może zmienisz zdanie, jak to USŁYSZYSZ:
http://www.youtube.com/watch?v=k39mBj2Xsqw

Epoxide

Po co to wysyłasz, ja już to oglądałem z dubbingiem i mi się podobało.

Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj, frajerze :D

Eph

Jaki bluzg nienawiści...

Epoxide

Tak się traktuje takich frajerów jak ty.

Eph

People- don't feed the trolls!
Exterminate!
http://www.youtube.com/watch?v=mxD-5z_xHBU

Epoxide

stfu!

Eph

"Gdyby nie jego głos to miliony polaków nie oglądali by tego filmu." Człowieku, zlituj się! Na dubbing chodzą tylko ci, którzy nie umieją czytać, a Hobbit nie potrzebuje dubbingu Szyca, by ludzie go oglądali!

Weeping_Angel

Dubbing jest popularny w prawie wszystkich rozwiniętych krajach europy zachodniej, tylko Polacy są tak zacofani, że krytykują wszystko co można!

Eph

Twoje wyzywanie ludzi od frajerów też świadczy raczej o zacofaniu, więc urodziłeś się w odpowiednim kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones