Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
86 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Co myslicie o ich zwiazku? Podobno ona chce zeby ja gdzies wkrecil pewnie jest z nim tylko bo jest taki slawny i mysle ze
ona go tylko go wykorzystuje i ten zwiazek sie wkrotce rozpadnie

karolinamm

oesuuuu, toż ona jest młodsza ode mnie o.O nie wierzę w związki z miłości w takim wieku o.O

miss_impatience

A co powiesz na to? Znam faceta, który ma 30 lat i od prawie 10 lat jest ze sporo starszą kobietą (bodajże 48-latką). Od 3 lat są małżeństwem. Nie jest z nią dla pieniędzy, bo kobieta ich nie ma. Nie jest z nią dla jej urody, bo, szczerze mówiąc, wygląda niezbyt dobrze. Czyżby jednak miłość? :)

karolinamm

nie wiem czemu rzucił Zoe lub też może ona go rzuciła ale moim zdaniem pasowali do siebie

karolinamm

Ile ma tych suk ?

karolinamm

Jest milion stron typu pudelek gdzie o takich pierdołach można podyskutować, po co zaśmiecać filmweb?

karolinamm

haha jak przeczytałam tytuł pomyślałam o czymś innym, tylko nie wiedziałam po co wielka litera :P

karolinamm

nie zawracaj sobie tym głowy i tak nie masz u takiego kolesia szans :) Przeznacz czas i energię na własny związek.

karolinamm

co zazdrościcie ludziom miłości?? bo tylko kasa i kasa? popatrzcie najpierw na siebie, czy macie się do kogo przytulić !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones