Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
86 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

jest bardzo przystojny, ma niesamowite oczy ale nie to mnie nurtuje. chciałam się dowiedzieć gdzie chodzi do fryzjera bo zawsze ma tak ładnie wystrzyżone włosy, idealnie ułożone. genialny fryzjer.

Antonia_2

oo i to jak przystojny :D

Antonia_2

Owszem jest przystojny ale w krótko obciętych włosach. Nie podoba mi się jak ma takie dłuższe jak na zdjęciu głównym.

karolina922

a ja wolę dłuższe ^^

kingofpeace

a mi się podoba w długich (patrz:Kac Vegas) i w krótkich (patrz:Poradnik p.m., Walentynki). dlatego ciekawi mnie kto go tak świetnie strzyże:)))

karolina922

Zdecydowanie lepiej w dłuższych, zwłaszcza w "Kac Vegas"!

zuza_k

Dokładnie! Popieram! W ogóle mi nie pasuje w krótkich :)

karolina922

a tak w ogóle to ładne profilowe, Colin może nawet lepszy od Bradleya ;)

zuza_k

A dzięki ;) No jak dla mnie to Colin zdecydowanie lepszy :))

użytkownik usunięty
Antonia_2

okropny ;)

szczerość xD

użytkownik usunięty
TheSimple

No co? Nie podoba mi się i już. :D
Z twarzy wygląda jak głupek. Ten sam typ urody co Owen Wilson.

Chyba się nie zgodzę. Cooper jest duuużo przystojniejszy od Owen'a c:
Niemniej, nawiązując do tematu, lepiej mu chyba w tych krótszych włosach, choć w dłuższych też dobrze, o :D

Ten sam typ urody co Owen Wilson? Nieeeee, zdecydowanie nie

użytkownik usunięty
blackladyana

Ja ich kiedyś ze sobą myliłam. ;P

Serio? No może, wszystko jest możliwe, dla mnie po prostu to są dwaj różni kolesie, stąd też moje zdziwienie Owenem Wilsonem :P

wogole niepodobni. to jak porownywac dzien do nocy:P ja tam wole bradleya w dluzszych wlosach:d

Antonia_2

po prostu ma ładne gęste włosy,faceci w jego wieku są najczęściej łysi
btw.też go wolę w dłuższych ale ładnemu we wszystkim ładnie:P

CelineMarie

dobrze powiedziane.To jest przystojny facet a nie jakieś miernoty patisony...

Antonia_2

Myślę że raczej do fryzjera nie chodzi skoro w ciągu roku gra w kilku filmach. Jeżeli w filmie w którym gra jest że ma krótkie włosy to fryzjer go przygotowuję.

FF7manifo

Ten fryzjer co pracuje przy filmie. I to kilka razy bo zdjęcia do filmu nie trwają 5 dni tylko miesiącami więc aktorowi zdąży odrosnąć czupryna więć znowu fryzjer musi go ostrzyc do takiej samej fryzury jak wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones