Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
86 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

w dodatku mieć szczęście być urodziwym, przystojnym, dobrego wzrostu, ładnej budowy, mieć piękne oczy i rozbrajający uśmiech???

koNinka

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;)

koNinka

I w dodatku płynnie mówi po francusku. Skąd się biorą tacy ludzie? ;)

thevodka

pewnie bierze NZT :)

koNinka

dobry aktor, dobry reżyser i ten wokal naprawdę facet jest wszechstronnie utalentowany

koNinka

I być takim nieokiełznanym ciachem ? ;-)

koNinka

Fakt, nie ma sprawiedliwosci albo masz wszystko albo nic, a moze nie do konca jest taki dobry, moze jest cienki w łóżku?

anulkawicia

też się tak pocieszam :D :D

koNinka

A ja mam piękny uśmiech i ładną budowę. Możę być ?

logun74

biorę :D

koNinka

I jeszcze do tego ta barwa głosu ...no trzeba przyznać, ma wszystko :)

koNinka

urodziwy - to nie talent
przystojny - to nie talent
dobry wzrost - to nie talent
ładna budowa - to nie talent
piękne oczy - to nie talent
rozbrajający uśmiech - to nie talent
Może to jak bardzo robisz się na jego widok mokra, można zaliczyć do jakiejś formy talentu, choć musiałby mnie ktoś do tego przekonać.
Jest przecietnym aktorem, który stał się kinowym mężczyzną tylko za sprawą Clinta Eastwooda, który chyba w jakiejś zaćmie obsadził go w roli snajpera. Następnie Bradley przejął po Eastwoodzie projekt "Narodziny gwiazdy", gdzie zagrał mężczyznę. Stąd te męskie pozory. Może z niego wyrośniesz, tak jak z Bibera.
Idealnie podsumowała go Scarlet Johnson w filmie "Kobiety pragną bardziej". Tam jest właśnie cały Bradley, który poza maślanym czarem nie ma w sobie zbyt wiele. I to oczywiście też się moze podobać, nic nie mówię. :))

AmonGoeth

a gdzie ja napisałam że uroda, przystojność, wzrost, budowa, oczy i uśmiech to talenty??? czytać ze zrozumieniem! I wypraszam sobie teksty o kisielu w majtach, bo to że kogoś podziwiam nie oznacza, że zaraz się robię mokra, nie będę cię do niczego przekonywać, a resztę twojej wypowiedzi mogę podsumować jako "powiedział co wiedział", jak Bieber zaczynał byłam już po 40, i g...o mnie obchodzi co tam Scarletka se gada

koNinka

Piękne oczy? Przecież facet ma jedno oko niżej. Przyjrzyj się zdjęciom.

Piramidoglowy

no i? może ma niżej, ale piękne... jakie to ma znaczenie... jak czytam jakich szczegółów czepiają się powyżsi mężczyźni przy ocenie mężczyzny, to się zastanawiam skąd w was faceci tyle kompleksów...

koNinka

Życie nie jest sprawiedliwe. Wygrał los na loterii genetycznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones