Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Powinien być nowym bondem 007 zamiast Craiga !

James_Bond_filmweb

Amerykanin agentem w służbie Jej Królewskiej Mości...

fabcio93

A ja bondem był szkocki sean connery to co ?

James_Bond_filmweb

Ty tak serio? Przecież Szkocja jest częścią Wielkiej Brytanii...

James_Bond_filmweb

Miałeś do wyboru Irlandczyka Brosnana i Australijczyka Lazenby'ego, a dowaliłeś się Brytyjczyka Connery'ego. Gratuluję. Chodzi o to, aby Bond pochodził z kraju podlegającego brytyjskiej koronie. Może być nawet Kanadyjczykiem czy Jamajczykiem, ale nie Amerykaninem.

fabcio93

To jedyny aktor którego widze w roli 007 , a zasada że musi być anglikiem , uważam za głupote

fabcio93

Co to za różnica jakiej jest narodowości? Jeśli Cooper jest dobrym aktorem i się nadaje, to czemu odrzucać? Tylko dlatego że jest Anglikiem?

zmierzchokolik

Nie ja ustaliłem tę zasadę. Poza tym Cooper musiałbym mocno się natrudzić nad akcentem...

fabcio93

Czego się nie robi dla roli. Niektórzy chudną 30 kilo. Wszystko zależy od determinacji

zmierzchokolik

Portman do "V jak vendetta" wyuczyła się brytyjskiego akcentu, to jest możliwe. Ale i tak wydaje się być przesądzone, że rolę dostanie Idris Elba.

fabcio93

Jakoś nie wyobrażam sobie ciemnoskórego Bonda.
Jakoś tak, za bardzo przypadł mi do gustu Craig, będzie to bardzo kontrowersyjny film.

zmierzchokolik

Pamiętam jaki był dym jak wybrali blondyna do roli Bonda. Fani chyba nie zostawią na twórcach suchej nitki jak wezmą Elbę.

fabcio93

Profanacja Agenta 007

użytkownik usunięty
fabcio93

Niech wezmą jakiegoś muzułmana, będzie bardziej wiarygodnie ;)

James_Bond_filmweb

taaaaak zgadzam się w 100% na pewno poszłabym do kina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones