Brian Joubert

10
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Brian Joubert

I jak świetnie na łyżwach jeździ..
Wczoraj oglądałam jego program krótki <to chyba w Rosji było> i jestem po prostu zachwycona...
I jaki on jest przystojny...;**
Żałuję, że takich chłopaków w moim mieście nie ma...;

użytkownik usunięty
Vendetta_

Fakt;) Właśnie za takie osoby jak Brian, czy Plushenko kocham łyżwiarstwo figurowe;)

taak, łyżwiarstwo dzięki takim prawdziwym sportowcom jest na wysokim poziomie i oby tak zostało ;)

(Dodałabym jeszcze Stefana Lambiela) niestety Brian teraz trochę opadł z formy, Pluschenko zdecydowanie lepiej się trzyma, a Lambiel rok temu już nie startował w mistrzostwach bo zrezygnował z kariery zawodowej. Łyżwiarstwo figurowe to wspaniały sport, śledzę wszystkie transmisje od 6 lat, jest wielu młodych solistów, którzy podnoszą/utrzymują wysoki poziom. Najgorzej jest w parach sportowych, tam od kilku lat wygrywają te same pary a młodzi zawodnicy nie dorównują "starym wyjadaczom" poziomem. Dzieje się tak zapewne dlatego, że jest to najtrudniejsza konkurencja łyżwiarstwa figurowego. Ale nic to, filmweb nie jest portalem sportowym;) Na Briana trafiłam przypadkowo i musiałam ten profil po prostu zobaczyć bo nie mogłam uwierzyć;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones