Brian KrauseI

Brian Jeffrey Krause

7,2
1 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Krause

Jak oglądałam film Powrót do Błękitnej Laguny, to miałam ogromne wrażenie, że gdzieś już go widziałam. Sprawdzam filmografię Briana i nic - nie widziałam ładnego innego filmu z jego udziałem oprócz właśnie tego filmu.
Teraz już jestem w 100% pewna, że jest łudząco podobny do Jakuba Błaszczykowskiego - przynajmniej ja tak uważam.:-D

sppDX2

a może miałas to samo wrażenie co ja: w Powrocie do blekitnej laguny pomyliłam go z Heath'em Ledger'em ^^ (wlaśnie obejrzałam ten film) gdyby Heath żył, nie wybaczyłby mi tej pomyłki... w kazdym razie Brain w tym filmie prezentowal sie ciachowato :) ze o Milli nie wspomnę... sam film - całkiem całkiem, moze gdybym byla nastolatką, zrobilby na mnie wieksze wrazenie

użytkownik usunięty
misti27

Dokładnie, podczas oglądania "Powrotu do błękitnej laguny" cały czas myślałam o jego podobieństwie do Heatha :D

misti27

Można wręcz powiedzieć, że przypominał Heatha Ledgera, gdy Heath jeszcze nigdzie nie zagrał ;)

pablo_sulecin

haha, wygrzebaliśmy temat sprzed dekady :D aż nabrałam ochoty, żeby znów to obejrzeć ;)

sppDX2

a mi strasznie przypomina corin nemec :)

sppDX2

On jest podobny do Alana Cambella z serialu Gliniarz i prokurator.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones