Bridgit Mendler

Bridgit Claire Mendler

7,6
1 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridgit Mendler
cpiotr1

zgadzam się ;) na początku nie byłem do niej przekonany.. ale jak obejrzałem więcej odcinków Powodzenia Charlie i film Powodzenia Charlie: Film drogi to się do niej przekonałem ;d

cpiotr1

Zgadzam się i do tego nieźle śpiewa

STOPACTA

zgadzam się i do tego niezła dupa

Heller1304

Haha, co za prymityw. Nie dość, że troll latający za mną wszędzie, to jeszcze prymityw.

Mowiacy_do_reki

hahaha a co ty teraz robisz weź już się nie kompromituj bo i tak jesteś już bez wyjścia ! Latasz z gołą dupą do mnie od samego początku z niekontrolowaną furią a ja mam z cb pocisk na maxa xD

Heller1304

Haha, bo niby jestem tobą? Totalny schizofrenik. Z gołą d...? Totalny perwers. Szał to ty pokazujesz. Kompromitacja to dobre słowo dla ciebie.
Jesteś bez wyjścia! Haha, ale się ubawiłem.

Mowiacy_do_reki

"bo niby jestem tobą" powtarzasz to w koło macieju co świadczy o tym że jesteś kompromitujacy i perwersyjny ;x

Heller1304

A ty w koło macieju. Skoro ciągle mi zarzucasz swoje zachowania, to ja ciągle ci to piszę.
Ja jestem perwersyjny? Ja piszę o kobiecie, że jest niezła d... czy ty? A to ci dobre.
Ja jestem kompromitujący, a ty skompromitowany.

Mowiacy_do_reki

tak żebyś widział ja i to moja osobista sprawa !może mi podoba co świadczy o tym że jestem zainteresowany płcią przeciwną a ty akurat jesteś widzę innej orientacji, no tak pewnie w dzień w dzień sobie walisz przy biberach i innych one directionach xD

Heller1304

Nie potrafisz czytać. Chyba jednak potrafisz, ale nie wiesz jak się bronić, więc odwracasz kota ogonem. Desperacja obrona. Już nie trollujesz, tylko poważnie? Wow. Ja napisałem, że jesteś prostakiem, a nie heterykiem. Sam siebie ośmieszasz, bo każdy kto przeczyta, stwierdzi, że uprawiasz demagogię. Przynajmniej już wiemy przy kim lubisz wal...

Mowiacy_do_reki

haha przynajmniej nie zaprzeczasz że to robisz xD dobrze wiedzieć

Heller1304

Postępy w schizofrenii? xddd o tak ma być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones