Bridgit Mendler

Bridgit Claire Mendler

7,6
1 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridgit Mendler

daję 10/10 bo jest kurde ładna, jest dobrą aktorką i świetną piosenkarką. Nie mam nic więcej do dodania, bo nie mam kurde żadnych zastrzeżeń.

TheProphet

ZA WYSOKA OCENA. Nie uważam, że jest fatalną aktorką, ale ta duża ocena to sprawka wielkich fanek Disney'a

marchewka_kuku

każdy ma swoją opinię na dany temat ;)

TheProphet

Słyszałam ją na żywo. Nic specjalnego, kompletnie przeciętny głos, który zupełnie mnie nie zachwycił. Według mnie nie powinna brać się za śpiewanie, ale życzę żeby chociaż jej talent aktorski się rozwijał.

mammoth03

w sumie głupio pomyślałem, zapomniałem, że jej głos mógł zostać poddany modulacji... Skoro tak twierdzisz to pewnie masz rację, ale i tak nie zmienię oceny, ponieważ uwielbiam być subiektywny :P

TheProphet

mi się też on podoba bardzo i chyba tylko ona, reszta aktorek z disneyowskich shitów nie dorównuje jej talentowi i urodzie, głos też ma spoko ;)

TheProphet

Nie widziałam jej co prawda na żywo, ale jak narazie to uważam, ze jest spoko :D Fajnie gra i faktycznie wyróżnia się spośród innych disney'owskich aktorek :)) Plus, muszę dodać, że jest baaaaaardzo ładna... Tak tylko popieram ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones