Britt Lower

Brittney Leigh Lower

8,3
1 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britt Lower

Brak słów. Powiedzieć 100% kobiety w kobiecie to jak nic nie powiedzieć. Absolutnie poza skalą. Kosmos.

roody_veeking

Ocenę taką wydałem po obejrzeniu kilkunasto sekundowego ujęcia z nią w filmie Siostry. Profilowe zdjęcie filmwebowe delikatnie mówiąc nie oddaje tego jak bardzo jest piękna, chociaż i na nim wygląda hiper mega ultra bosko!

roody_veeking

Stwierdziłem tak jedynie po obejrzeniu z nią kilkunasto sekundowego ujęcia w filmie Siostry. Profilowe zdjęcie filmwebowe absolutnie nie oddaje jej nieziemsko ślicznej urody choćby w pięciu procentach. Mimo iż ma nim i tak wygląda hiper ultra mega cudownie.

roody_veeking

Komuś jeszcze przypomina białą Michele Lamar Richards z Bodyguard? :) Bardzo podobne rysy i mimika twarzy.

pyrofighter1997

A może być mimika du*y?

pyrofighter1997

Mi bardziej przypomina Audrey Tautou :) Oglądam właśnie Severance i oczu nie mogę oderwać. Talent i uroda :)

roger_smith

Podobna jest do Yvonne Strachovsky :)

roody_veeking



W dobrze przemyślanym makijażu i starannie ułożonej fryzurze to każda kobieta wygląda na atrakcyjną.
Podobnie, jak każdy facet w pożyczonym luksusowym samochodzie, po wypchaniu portfela np chusteczkami (analogia do staników push-up).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones