Bryan Singer

Bryan Jay Singer

7,1
3 783 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Bryan Singer

Nie do końca.
Bardzo Singera lubię bo zrobił kilka moim zdaniem świetnych filmów i gdybym robił ranking to wyglądał by tak:
1.Walkiria 9/10 - może nie do końca z prawdą ale muszę się przyznać że kibicowałem Clausowi i ekipie dobrych niemców by się im udało zabić Wujka z wąsem naprawdę.
2.Boheiman Rhapsody 9/10 - słyszałem że Singer ponoć był odsunięty od produkcji w pewnym momencie ale i tak wyszło mu świetnie. Fantastyczny Malek, Muzyka no 100/10, Historia ciekawa i ja rozumiem że nie do końca z prawdą jest ale to nic i tak mi się podobało.
3.Superman Powrót 9/10 - dla mnie to trzecia część trylogii Donner-Singer czemu bo nie oglądałem trójki i czwórki bo są złe jak słyszałem a Singer godnie przywrócił supermana i chętnie wracam do tego filmu.
4.X-men Apocalyspe 8/10 - Singer jak zaczął serie to miło zamknął po First class i po Days of future past ale potem fox musiał spieprzyć nie potrzebnym Dark Syfixs i New Shitmutans.
5.X-men 1 7,5/10 - Pierwszy film z serii może nie robi takiego wrażenia ale dalej dobrze się ogląda. Obsada świetna, Muzyka, Sceny akcji i ciekawe pokazanie konfliktu Mutanci vs Ludzie i czemu mutanci się ukrywają.
6.X-men 2 7,1/10 - Wiem że są osoby które ten film lubią ja rozumiem ale mi nie do końca podeszło. Ale historia ciekawa, Motywacje są zrozumiałe, obsada jest jak zwykle świetna ale trochę finał taki nagły.
7.X-men Days of Future Past 7/10 - Singer znowu po dość długiej przerwie od X-men i się cieszę że wrócił do tego świata ale pomimo tego że Obsada nowa i stara wraca, Historia ciekawa a momenty epickie są to mam problem z podróżami w czasie czemu? bo nie kupuje tego że wystarczy się położyć i jakiś mutant coś robi z umysłem dziwne i głupie ale i tak film jest dobry i tylko dobry.
8.Jack pogromca olbrzymów 7/10 - ciekawe podejście do historii o Magicznej fasoli no i wyszło ciekawie. Efekty świetne, Obsada daje radę, Świat olbrzymów piękny i bitwa o zamek robi wrażenie ale tylko jest ok całość bo historia jest ok i tyle.

Jeszcze nie oglądałem podejrzanych ale zamierzam nadrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones