Cameron CroweI

Cameron Bruce Crowe

6,8
736 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Cameron Crowe

Brawo za Vanilla Sky

użytkownik usunięty

Uwielbiam Vanilla Sky,to był kawał dobrej reżyseri. Ale mało coś komentów,nie?

Dałem mu dyszkę,Ja również uwielbiam vanilla sky ale też U progu sławy czy Elizabethtown.Nadzieja Hollywood, tyle można powiedzieć,czekam na jego kolejne świetne filmy, dzisiaj biorę się za Jerrego...

Edward_Nozycoreki

Ja też właśnie obejrzałem Vanilla Sky i jestem pod ogromnym wrażeniem. Fantastyczny film zaglądający pod spódnicę rzeczywistości. Polecam!

Dopoki nie obejrzalam "Otworz oczy" Amenabara, nie mialam pojecia, ze "Vanilla Sky" to tylko przeklepany film na "bardziej uniwersalny" (terefere) plus genialny soundtrack. Ale porazka...

Kontrowersyjny reżyser, sam nie wiem co o nim myśleć. Kręci mało, ale jego filmom czegoś brakuje. Lubię U progu sławy, Elisabethtown nie znoszę, Vanilla to niezła, ale kopia, Jerry to kawał porządnego kina, ale też nie ideał, dla mnie wątek rodzinny jest średnio przekonujący.
Filmy kręci na pewno o specyficznym klimacie. Tymbardziej dziwię się, że tak mało wpisów jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones