Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Zdaje sobie sprawe ze ta kobieta ma juz swój wiek , figure ma super nie da sie zaprzeczyc , ale na niektórych zdjeciach wyglada na 50 pare lat , ale tak to jest i naprawde niektórzy w tym wieku wygladaja jeszcze młodo a niektórzy nie, to sa te geny nie dla wszystkich łaskawe , ale przynajmniej nie jest nabotoksowana na to mam alergie i wole juz cameron niz te na siłe odmładzajace sie baby .Niestety efekt jest odwroty wygladaja karykaturalnie.

mika26

W młodosci nie da sie zaprzeczyc była piekna.

mika26

Oczywiście, ale teraz jest ... bardziej sexy:) Taka sexy czterdziecha, bardzo kobieca

mika26

bardzo brzydko się starzeję faktycznie ale oglądając jej filmy mam wątpliwości czy nie poddała się jakiemuś zabiegowi typu botoks. Jedno jest pewne staro wygląda na tle starszych aktorek jak np Halle Berry, Lucy Liu Julia Roberts I itd

fanzlalka

Zobacz lepiej Goldie Hawn, jak świetnie wyglądała w latach `90, kiedy miała już ok 50-ki:)

mika26

a tak mi przupomniało...porównać ją np do Nataszy Urbańskiej jest młodsza o 4 lata ale Cameron Diaz przy niej wygląda jak próchno

mika26

Właśnie obejrzałam "The counselor", film sprzed 4 lat i już tam wyglądała bardzo staro. Ma takie ostre, wysuszone rysy, jak kobieta 50+. Może faktycznie w przypadku niektórych kobiet szczupłość nie jest najlepszym rozwiązaniem na stare lata :)

aioli

To prawda. Trochę ciałka musi być

mika26

Racja. ale przyznam, że Cameron jest teraz bardzo sexy, świetny MILF

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones